سارینا دختری ۱۱ ساله اهل روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه است که درد و رنج تشنج را به دلیل نداشتن هزینه درمان باید تحمل کند.

سلامت فرزندان، برای پدر و مادر از اهمیت فراوانی برخوردار است. به همین دلیل اگر فرزندان دچار مشکل و معلولیتی شوند، بهار زندگی آن‏ها تبدیل به خزان می‏ شود و البته که تشویق مهم ترین و بهترین کمکی بوده که هر پدر و مادری می تواند برای فرزند معلول خود داشته باشد، چرا که حس عاطفه پدر و مادری عواطف کودکی را که پدر و مادرش را مونس و همدم خود می داندراضی و خشنود می کند
به گزارش افتونیوز به نقل از صبح زاگرس سارینا دختری ۱۱ ساله اهل روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه است که درد و رنج تشنج علاوه بر وی خانواده اش را نیز رنجور و ملول کرده و برای درمان دختر نازنینشان لحظه ای دست از تلاش بر نداشته اند و اکنون نیازمند یاری خیرین اند.
خانواده‌ سارینا آروین نژاد به دلیل عدم توانایی مالی  در شرایط بغرنج اقتصادی کنونی توان تأمین مبلغ مورد نیاز جهت درمان، که سال گذشته قریب به ۸۰ میلیون تومان براورد شده بود را ندارند.
سارینا ساکن اکبرآباد در مجاورت روستای نهضت‌آباد از توابع شهر دهدشت قرار دارد و‌پنج سالی می شود دچار بیماری تشنج بوده و برای طی مراحل درمان بارها راهی بیمارستان های تهران، شیراز، اهواز و اصفهان شده است
تاکنون ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان برای کارهای درمانی فرزندم هزینه شده با این حال طی این همه مدت پزشکان به تشخیص درباره بیماری و درمان آن نرسیدند.
وی اضافه کرد: در تازه‌ترین نوار مغز تومور مغزی در بیمار شناسایی شده و به گفته پزشکان بیمارستان نمازی شیراز این تومور قابل درمان است اما تأمین هزینه مورد نیاز از عهده ما بر نمی‌آید.
این پدر که جز یارانه دریافتی درآمدی از خود ندارد، با اشاره به برآورد هزینه ۸۰ میلیون تومانی برای عمل جراحی مغز سارینا،گفت: از خیرین درخواست دارم برای رضای خدا ما را در تأمین هزینه درمان یاری کنند.
حال پویش حمایت از سارینا در صفحات مجازی راه اندازی شده است و با انتشار این فراخوان کاربران مجازی دست یاری را به سوی به خیرین و گروه های مختلف مردمی راه اندازی شده است.
بنطر میرسد سارینا علاوه بر کمک های مردمی نیازمند توجه ویژه مسولان در حوزه پزشکی و سلامت و همچنین سازمان های حمایتی مانند بهزیستی و اورژانس اجتماعی می باشد.
نیکوکاران می‌توانند جهت مشارکت در این امر کمک‌های خود را به شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۱۱۷۷۱۰۲۰۲ نزد بانک رفاه به نام «سارینا آروین‌نژاد» واریز کنند.
گفتنی است اسناد و مدارک پزشکی این بیمار موجود است و در صورت ضرورت ارائه خواهد شد.