افتونیوز _ غلامرضا تاجگردون بعد از رد اعتبارنامه اش در گفت و گویی احتمال نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آینده را رد نکرده و تلویحا اعلام آمادگی نیز نموده است. آمدن و نیامدن تاجگردون و یا هر شخصیت دیگر محل بحث ما نیست. آنچه جای تامل دارد کنشگری چنین شخصیتی با پیشینه مدیریتی و نمایندگی و دورنمای ایشان برای ریاست جمهوری در عرصه عمومی است. نگاهی به پیج اینستاگرامی تاجگردون به عنوان تریبون اصلی وی اوج این کنشگری را نشان می دهد. بخش زیادی از پیج تاجگردون بعد از رد اعتبارنامه به تسلیت گویی و به اشتراک گذاری عکس بسیاری از در گذشتگان باشت و گچساران بر می گردد و جز این موضوع بندرت تاجگردون به موضوع و مسئله ی دیگری پرداخته است.
ابراز همدردی با همشهریان داغ دیده فی نفسه ایرادی ندارد و کار پسندیده ایست اما برای یک سیاستمدار که سودای ریاست جمهوری دارد محدود ماندن در ترحیم و تسلیت گویی نشان از عمق بحران امر سیاسی در کشور دارد. برخی هم ممکن است ترس تاجگردون از موضع گیری و برخورد با آن را بهانه کنند ولی چنین شخصی اساسا دیگر سیاستمدار نیست.
با وجود اتفاقات بسیار از جمله وضعیت بحرانی اقتصاد کشور، انتخابات آمریکا، تحولات منطقه، مسائل سیاسی در کشور و غیره، هیچ کدام در صفحه اینستاگرام تاجگردون به عنوان رسانه اصلیش جایی نداشته است.
نمونه تاجگردون به عنوان یکی از فعالترین شخصیت ها در عرصه مجازی به خوبی نشان از پایان سیاست در کشور می دهد.
گلبونگ