به گزارش افتونیوز،در آیینی با حضور مسئولان شهرستان و مدیرکل دفتر امور شهری استانداری سکاندار مدیریت شهری دهدشت معرفی شد.
فرزاد آذریان در این مراسم با بیان اینکه ذهنیت بدبینی نسبت به مدیریت شهری و شورای شهر زدوده شده است، اظهار داشت: در دوره جدید شورای شهر پاک‌ دست‌ترین نیروها در واحدهای شهرداری گمارده شدند نظارت بر دخل و خرج شهرداری حاکم و در راستای شفاف‌سازی هزینه‌ها و کنترل و محاسبه درآمدها و عوارض اتوماسیون اداری شهرداری راه‌اندازی شد.

عضو شورای اسلامی شهر دهدشت گفت: این شورا بر انعقاد قراردادهای شهرداری نظارت مستقیم دارد.

وی با اشاره به عملکرد شهرداری طی سه سال گذشته تصریح کرد: ۲۸۰ هزار متر مربع از معابر شهری آسفالت شد، همچنین تعریض و آسفالت جاده قبرستان جدید از دیگر اقدامات بود.

آذریان از اجرای ۱۰ هزار متر مربع سنفگرش، ۶ هزار متر مربع پوشش سیل‌بند و بازسازی ماشین آلات به دیگر عملکرد شهرداری نام برد و افزود: بار سنگین بدهی گذشته و مطالبات سازمان تأمین اجتماعی با همکاری دکتر وکیلی نماینده وقت مردم در مجلس و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی استان تسویه شد.

عضو شورای عالی استانهای کشور پاکدستی و قانونمندی را از مؤلفه‌های خاص شهردار پیشین برشمرد و گفت: شهردار جدید از خوش اقبالترین گزینه‌های شورای شهر بوده وابستگی به هیچ فرد، گروه و جریان سیاسی نیست هفت عضو شورا برای انتخاب او متحد شدند و ملاک آنها تخصص، تعهد و رزومه کاری و نه ملاک سیاسی بود.

گفتنی است احسان تابش نژاد شهردار جدید دهدشت ازحامیان سیدمحمدموحد در انتخابات قبل از ۹۴ و در انتخابات بعد از۹۴  از حامیان عدل هاشیمی پور دو نماینده اصولگرای شهرستان کهگیلویه بود