با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد احد جمالی سرپرست معاونت عمرانی استانداری شد.

به گزارش افتونیوز، حسین کلانتری در حکمی، احد جمالی معاون سیاسی و امنیتی استانداری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت عمرانی منصوب کرد.

پیش از این عزیز فیلی این سمت را عهده دار بود که از مقام خود استعفا داد و به وزارت راه و شهرسازی رفت.

در چند روز گذشته در برخی از رسانه ها از عیسی شهامت مدیرکل امور شهری استانداری و داریوش جهانبخش شهردار مادوان برای تصدی این سمت نام برده شده بود.

حسین کلانتری در آئین تکریم معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و تبریک به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج)، اظهار داشت:  مهندس فیلی عنصری موفق و تاثیرگذار در بدنه مجموعه استانداری بودند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شناخت و آشنایی ما با وی مربوط به سال های گذشته است، عنوان کرد: در مدیریت همواره فردی بودند که حرف نمی زدند بلکه با عمل اثبات می کردند.
وی با اشاره به اینکه فیلی مدیری است که با تمام راه های ایران آشنایی دارد، گفت: در تمام دوران خدمت با صداقت، پاکدستی و چشم پاکی خدمتگزار مردم بود.
گفتنی است در این آئین دارا کریمی نژاد مدیرکل روستایی استانداری به نمایندگی از مجموعه عمرانی و مقدم شهردار یاسوج به نمایندگی از جامعه شهرداران به ایراد سخن پرداختند و از خدمات مهندس فیلی تقدیر کردند.
در این آئین احد جمالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت عمرانی استانداری منصوب شد.