معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از وضعیت کرونا در شهرستان گچساران گفت: در مدیریت بهداشت و درمان گچساران تجدیدنظر شود.
به گزارش افتونیوز. نشست ستاد مقابله با کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و با حضور احد جمالی معاون سیاسی استاندار و مدیران عضو این ستاد برگزار شد.
احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با بیان این‌که وضعیت شهر یاسوج قرمز بلکه فوق قرمز است اظهار کرد: همه دستگاه‌ها و مسؤولان و ظرفیت‌های مردمی باید پای کار باشند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه  و بویراحمد با انتقاد شدید از وضعیت کرونا در شهرستان گچساران گفت: شهرستانی که چهار بیمارستان دارد باید چنین وضعیتی داشته باشد.
وی با خطاب قرار دادن یزدانپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: حتما جای کار اشکال دارد که بهداشت و درمان این شهرستان نتوانسته اوضاع را کنترل کند باید در مورد این مدیریت تجدید نظر شود.
به گزارش افتونیوز (سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹) پرویز یزدان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، طی حکمی آرین غلامیان را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران منصوب و جایگزین سهراب صیدی کرد.