به گزارش افتونیوز،آبداران آبفای کهگیلویه و بویراحمد از سراسر استان در این شرایط سخت و بحرانی کرونا اعتراض خود نسبت به عدم پرداخت ۶ ماه مطالباتشان و همچنین بلاتکلیفی در قرار داد اعلام کردند.

آنها با داشتن پارچه نوشته‌هایی ضمن اعتراض به بی‌توجهی‌های پاسره مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد اعلام کردند بدون هیچ امکاناتی به صعب‌العبورترین روستاهای این استان آبرسانی می‌کنند.

یکی از این افراد به خبرنگاران گفت: چند ماه پیش جلو استانداری تجمع کردیم وقتی موضوع رسانه‌ای شد بخشی از مطالبات ما را پرداخت کردند اما از آن روز تاکنون دیگر کاری صورت نگرفت.
وی ادامه داد: در این شرایط سخت کرونا شرمنده زن و فرزندانمان هستیم پول خرید یک ماسک ساده را نداریم چه برسد به اینکه بخواهیم شکم زن و فرزندانمان را سیر کنیم.مسئولان آبفا چند ماه پیش وعده دادند اما کاری انجام ندادند.

آنها خواستار صحبت با استاندار کهگیلویه و بویراحمد بودند و زمانی که مطلع شدند استاندار در جلسه حضور دارد با حضور در جلوی دادگستری، خواستار طرح مشکلات خود با مقام ارشد قضایی استان شدند.
تعداد سه نفر از نماینده آبداران به نمایندگی از ۱۸۰ آبدار معترض وارد دادگستری شدند تا صحبت‌های خود را به گوش مسئولان قضایی استان برسانند.فارس