به گزارش افتونیوز تیم لیگ برتری هندبال فراز بام خائیز دهدشت در دیداری دوستانه در راستای آمادگی تاکتیکی و جسمانی برای دیدارهای دور برگشت لیگ برتر راس ساعت ۱۸:۳۰ امروز به مصاف تیم ملی نوجوانان ایران رفت.
این دیدار دومین رقابت دوستانه مابین این دو تیم در حالی انجام شد که اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان جهت مسابقات آسیایی قزاقستان نیز به شمار می رفت؛ در مصاف اخیر نیز مانند بازی گذشته نتیجه پایانی را فرازبام خائیز با نتیجه ۲۱ بر ۱۶ و با پیروزی به پایان رسانید.
شایان ذکر است در این دیدار نیز فراز بام خائیز قریب به اکثر از بازیکنان رده سنی نوجوانان و نونهالان خود در ترکیب اصلی خود استفاده نمود.
سرگئی نیکولنکو سرمربی تیم ملی نوجوانان که با تب و تاب بسیاری دیدار مهیج امروز را هدایت و دنبال می کرد؛ در رابطه با ارزیابی وضعیت اردوی آمادگی حال حاضر تیم ملی در پایان این دیدار افزود:
تیم ما تا مرز آمادگی فاصله بسیاری از این حیث که به دلیل محدودیت های کرونا تنها ۱۱ روز همراه با تیم از اردوی تهران تا دهدشت تا به امروز بوده ایم.
نیکولنکو در ادامه افزود: زمان بزرگترین مشکل و دشمن ماست که امیدوارم با اردوهای اینچنین سطح آمادگی تیم تا اسفند ماه و شروع رقابت های آسیایی قزاقستان به نقطه ایده آل ما برسد.
از لیگ برتر و فدراسیون هندبال همینطور باشگاه فرازبام دهدشت تشکر می کنم که شرایط میزبانی ایده آلی برای تیم ملی نوجوانان فراهم کرده از وضعیت اردوی حاضر از حیث تغذیه، خوابگاه و محل تمرین و استراحت راضی و ممنون هستیم.
مجید پارسایی سرمربی باشگاه فرازبام خائیز دهدشت در پایان مسابقه از آمادگی تیم فرازبام خبر داد و افزود:
اوضاع کرونا و فشردگی مسابقات شرایط تیم های هندبال در برهه کنونی را بسیار حساس نمود. با این حال شرایط تمرینی و اردوی خوبی برای تیم فراهم نمودیم تا تمرکز بیشتری روی تک تک بازیکنان از جمله مصدوم های تیم داشته باشیم.
مجید پارسایی در ادامه افزود: در مسابقات پیش روی دو بازی سنگین مقابل دو تیم اصفهانی سپاهان و پرواز هوانیروز داریم که یقینا عملکرد بهتری به کمک خداوند از تیم فرازبام دهدشت خواهیم دید و امیدوارم نماینده لایقی برای شهرستان و همینطور استان کهگیلویه بویراحمد باشیم و در نهایت صاحب سکویی در خور باشگاه و خطه جنوب شویم.