جسارت خانم بازیگر در یک برنامه موج واکنشهای گستره لر تباران و هم استانی ها مان را بر در پی داشت.
غیرت ،نجابت و تعصب از ویژه های فرهنگی و تاریخی قوم بزرگ لر در طول هزاران سال بوده است.
موج عظیمی از فعالان حوزه رسانه های مجازی ،هنرمندان و سیایستمداران و حتی نماینده گان مجلس به این جسارت خانم بازیگر واکنش نشان دادند که جای خوشوقتی و خوشحالی است از اینهمه شور و همبستگی لرتباران ایران
اما یک نکته ذهن مرا مشغول کرده است
آیا حذف بزرگان و نخبگان ملی قوم لر و زاگرس نشینان بیشتر به لر ها ضرر می زند یا یک کلام سخیفی از زبان یک سلبریتی دون پایه؟

ما را چه شده است ؟ به کجا داریم می رویم؟
در تاریخ آورده اند که روزگاری روس های متجاوز در تبریز آزادیخواهان وطن پرست را به دار می آویختند در حالی که چند محله پایین تر مردم بر سر و سینه خود می زدند و برای آزادیخواه تاریخ بشریت امام حسین (ع) عزاداری می کردند!!
و امروز رگ گردن غیرت لری ما چنان متورم شده که یادمان رفت همین چند ماه پیش سردار غلامرضا تاجگردون لر تبار و رئیس مهمترین کمیسیون بودجه و نبض بودجه کشور زیر چکمه های زور خفه کردند و چند ساعت پیش نیز خداداد غریب پور مرد با عرضه و با غیرت لر را در مهمترین پست اقتصادی شرکت امیدرو عزل کردند تا ما به ساخت کلیپ و طنز برای بهاره رهنما غیرت لری مان را نشان دهیم و آن طرف تر نیز بودجه عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد ۶۰ درصد کاهش پیدا کند و ما به بهار و بهاره …. رهنما باشیم!!!