به گزارش افتونیوز به نقل از فارس این بخش یکی از بخش‌های کمتر توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود که چندین سال است به بخش ارتقا یافته و نیاز به توجه ویژه مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد در همه زمینه‌ها دارد.

این بخش بیش از ۱۶۰ پارچه آبادی و جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار نفر دارد و فاصله آخرین روستا در این منطقه تا مرکز شهرستان بویراحمد حدود ۱۸۰ کیلومتر است و شهروندان از نبود پمپ بنزین رنج می‌برند.

نبود جایگاه سوخت اهالی این بخش را با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو کرده است به گونه‌ای که باید برای رسیدن به پمپ بنزین و جایگاه سوخت مسافتی بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ کیلومتر طی کنند و بنزین دریافت شده هم تا رسیدن به مبدا و در مسیر بازگشت مصرف می‌شود.

مسوولان و ساکنان بخش لوداب خواستار توجه ویژه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان به مساله جایگاه سوخت در بخش لوداب هستند.

نعمت‌اله دانش رئیس شورای اسلامی شهر لوداب در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در لوداب اظهار داشت: این بخش افزون بر۲۰ هزار نفر جمعیت دارد و نبود جایگاه پمپ بنزین مردم را با مشکل روبه‌رو کرده است.

وی افزود: ساکنان این منطقه روزانه باید مسافت طولانی طی و برای دریافت بنزین به مرکز شهرستان بویراحمد و مارگون مراجعه کنند تا به نخستین پمپ بنزین برسند.

دانش ادامه داد: این در حالی است که بحث احداث و راه‌اندازی جایگاه سوخت در لوداب و قسمت آبچناران از سه سال قبل مطرح شد ولی با بهانه های جوواجور مسولان از وظیفه ی خود شانه خالی کرده اند.

وی افزود: بخش لوداب در محرومیت کامل به سر می‌برد و مسوولان ‌برای رفع این مشکلات باید اقدام کنند.