علی دولتشاهی نیکوکار لرستانی که در طی روزهای اخیر به یاری یکی از جوانان کهگیلویه شتافت و وی را در طی یک هفته از قصاص نجات داد در طی پیامی از استقبال و پیام های محبت آمیز مردم استان کهگیلویه و بویراحمد تشکر کرد. متن پیام را در زیر میخوانیم،
مردم لُر همیشه به مهمان‌پذیری شهرۀ آفاق بوده اند و این موضوع در طول تاریخ زبانزد خاص و عام است. پذیرایی گرم از مهمان از سنتهای ستودنی و بسیار پسندیده قبایل لُر است. برخورد دوستانه و بی آلایش با هر تازه وارد، نزد این مردم از ارزشهای پروردنی و پایدار زندگی شمرده می شود.

شاید هیچ گاه چرخ روزگار به گونه ای نمی چرخد که به کهگیلویه و بویراحمد قدم بگذارم اما سایه الطاف بیکران الهی برای رهایی مجید بیژنی بعد از ۱۱ سال و شادی دل و دیدن تبُسم یک مادر درد کشیده سبب شد به دیاری قدم بگذارم که سراسر بوی حماسه و شور میداد.

مهر، صفا، صمیمیت و دوستی همه آن چیزی بود این روزها تجربه کردم و بنده و دوستانم به به دیدار مجدد با شما ترغیب شوم و به زبان”سعدی ” شیرین سخن ”

دارم سر خاک پایت ای دوست آیم به در سرایت ای دوست

در روزهای اخیر همه هم تباران به اشکال مختلف ما را مورد لطف خود قرار داده و در پیام های مختلف ما را مورد محبت خود قرار داده اند اکنون، اینجانب علی دولتشاهی فرزند کوچک قوم لُر آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری ، دوستی، استقبال بی نظیر و صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در روزهای تشکر کنم .
مهِر مهِربانانه صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت. بدینوسیله از از همه محبت های بی دریغ روزهای اخیر سپاس گزارم و از خداوند متعال برایتان سلامتی، بهروزی و توفیق استمرار دوستی و مهربانی را مسئلت دارم
شور شیرین لطف شما مانند خاطراتی زنده در ذهن ما ثبت خواهد شد

لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد

علی دولتشاهی