وزیرکشور در حکمی کیامرث حاجی زاده را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.
به گزارش افتونیوز،به نقل از وزارت کشور؛ در حکم وزیر کشور برای انتصاب کیامرث حاجی زاده آمده است:

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد و تائید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌نمایم.

ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستائی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای “مدظله العالی” از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
به گزارش افتونیوز، تحصیلات کیامرث حاجی زاده؛ کاردان بهداشت عمومی، کارشناس مهندسی آب، کارشناس ارشد مدیریت آموزشی، دانشجوی مقطع دکتری مدیریت آموزشی و مدرس دانشگاه نیز می‌ باشد.

حاجی‌زاده پیش از این مدیرکل بحران خوزستان بود که در سیل گذشته این استان کارنامه ضعیفی از خود به جا گذاشت و تا چند ماه مردم خوزستان درگیر سیل بودند. این در حالی است که استان کهگیلویه و بویراحمد مدیران و مهندسین توانمندی دارد و می‌توانستند با توجه به شناختی که از استان داشتند، به خوبی معاونت عمرانی را مدیریت کنند. حاجی زاده تا بخواهد، نسبت به مسائل، پروژه‌ها و دیگر مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد آشنایی پیدا کند، سوت پایان دولت تدبیر و امید به صدا درمی‌آید. وحید محمدی‌تبار مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد یقیناً از او توانمندتر است و محمدی‌تبار در سیل گذشته کهگیلویه و بویراحمد عملکرد خوبی از خود به جا گذاشت، تاجایی که مسئولان کشوری او را مورد تشویق قدردانی قرار دادند.

لازم به ذکر است پس از استعفای فیلی معاون پیشین عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد احد جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار با حفظ سمت، بصورت موقت جانشین فیلی شده بود.