رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به انتصاب معاون عمرانی استاندار واکنش نشان داد و گفت: آیا در استان کهگیلویه و بویراحمد که مهد نیروهای توانمند، نخبه، مهندسین زبردست و… می‌باشد، کسی پیدا نشد که معاون عمرانی استاندار شود تا یک نیروی نچندان موفقی را به استان کهگیلویه و بویراحمد برای این پست کلیدی بیاورند.

رضا دلشادیان عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انتصاب معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد به برکت نظام اسلامی در حال پیشرفت، توسعه و آبادانی است و دولت و نظام اسلامی پروژه‌های خوبی را در این استان تعریف کرده و در حال فعالیت هستند.

وی افزود: پروژه ملی جاده پاتاوه – دهدشت، سد تنگ سرخ و ده‌ها پروژه راه و عمرانی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که لازم است با یک عزم ملی و وحدت همه مسئولان این پروژه‌ها هر چه سریعتر به سرانجام برسند.

رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به انتصاب معاون عمرانی استاندار گریزی زد و اظهار داشت: مدت زیادی تا پایان دولت تدبیر و امید باقی نمانده است و حدود ۳ ماه، استانداری کهگیلویه و بویراحمد معاونت عمرانی ندارد و در خبرها آمده که وزیر کشور فردی را برای پست معاونت عمرانی استانداری منصوب کرده است که هیچ شناختی به استان کهگیلویه و بویراحمد ندارد.

دلشادیان گفت: بهتر بود در این مدت باقی مانده از دولت، وزارت کشور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد، یکی از فرزندان توانمند استان را به عنوان معاونت عمرانی منصوب می‌کردند تا دیگر لازم نباشد، وقت زیادی صرف شناخت استان و پروژه‌های عمرانی آن شود.

وی تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد نیروهای توانمند در حوزه عمران، راه و ساختمان دارد، نیروهای دانشگاهی و تحصیل کرده کم نداریم، چرا یکی از این نیروها به عنوان معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب نشد. تا فردی که گویا کارنامه قوی ندارد و در سیل خوزستان هم عملکرد خوبی از خود به جا نگذاشت، برای این جایگاه در نظر گرفته شود.

رئیس شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نباید استان کهگیلویه و بویراحمد محلی برای جولان مدیران ضعیف و ناکارآمد و ارتقاء آنها به جایگاه بالاتر باشد.

وی افزود: این مدیر غیربومی که روزمه قوی هم ندارد، در واقع یک فرصت سوزی است.