معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری چرام در خصوص مشکلات جاده ارتباطی کره‌شهبازی با مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفتگو کرد.

به گزارش افتونیوز؛سرتیپ خادمی گفت: در خصوص مشکلات این جاده ارتباطی، دیروز تلفنی با مدیرکل راه و شهرسازی صحبت کرده و دلایل تکمیل نشدن جاده را جویا شدم و پاسخ مدیرکل راه و شهرسازی این بود که جاده تحویل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شده و از عهده ما خارج است.

وی عنوان کرد: برای روشن شدن موضوع و صحت ادعای نیک‌اقبالی، با مدیرکل راهداری تماس گرفته و دلایل را جویا شدم اما متاسفانه نصیری ادعای نیک‌اقبالی را کاملأ رد کرد.

معاون برنامه‌ریزی و امورعمرانی فرمانداری چرام با اشاره به پاسخ مدیرکل راهداری تصریح کرد: نصیری ادعا کرد چنانچه جاده یک کیلومتری کره‌شهبازی به راهداری تحویل داده شود در اولین فرصت به پیمانکار داده شده تا پروژه آسفالت شود.

خادمی افزود: طی تماس تلفنی با مدیرکل راه و شهرسازی و انتقال صحبت‌های مدیرکل راهداری، در نهایت نیک‌اقبالی قول داده که تا پایان هفته پروژه تحویل اداره راهداری شود.

وی عنوان کرد: جهت پیگیری موضوع و تعیین تکلیف هرچه زودتر پروژه با معاون جدید هماهنگی امورعمرانی استاندار تماس گرفتم و سرانجام تصمیم گرفته شد باهمکاری مدیرکل دفتر فنی استانداری هرچه زودتر این جاده نیز تعیین تکلیف شود.

خادمی خاطرنشان کرد: در صورتی که راه و شهرسازی پروژه را تعیین تکلیف کرده و آن را تحویل فرمانداری چرام دهد باهمکاری و قول مساعد دکتر حاجی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و حسن‌پور مدیرکل دفتر فنی استانداری مشکل یک کیلومتر جاده کره‌شهبازی به هر طریق ممکن حل شده و آسفالت می‌شود.