به گزارش افتونیوز از گچساران، قدرت حسینی بحرینی در جلسه (چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹) در میان مردم محله قدیمی لبنان اظهار کرد:  در این مدت فعالیت سیاسی اولین بار در چنین جلسه ای در محله لبنان توفیق حضور پیدا کرده ام و این مساله برای بنده مایه مباهات است.
وی ادامه داد: از شما در شهر یک چهره هیولایی درست کرده اند و میگویند اگر قدرتی داشته باشد همه را قلع و قم میکند در صورتی که حقیقت این است با مستضعفین و محرومان عجین هستم ولی با ظالمان و کسانی که حق مردم را ضایع میکنند به شدت برخورد میکنم. روحم با مستضعفین عجین است و بسیار از فقر حاکم بر محله لبنان متاثر شده ام.
وی در ادامه افزود : معلم مکتب بهمن بیگی هستم و بخشی از مدیریت را از ایشان آموخته ام، حسینی در قسمتی از رزومه کاری خود اشاره کرد قریب به ۲ سال فرماندار ممسنی بودم و آبرسانی به منطقه ماهور را انجام دادم.
وی در ادامه درخصوص زمان نمایندگی اشاره داشت تفاوتی بین کسانی که به من رای داده بودند و نداده بودند نگذاشتم، ترک و لر و باوی و بویراحمد برای من یکسان است، ۱۲ نفر از کسانی که به من رای نداده بودند در آن زمان پست های کلان مدیریتی گرفتند.
به مخالفین بها داده و بر اساس توانایی ها در پست های مدیریتی استفاده کردم
برای جذب نیرو در ادارات و مشاغل تاکید بر آزمون داشتم نه روابط و رای دادن به شخص من!
وی در ادامه گفت : در زمان نمایندگی در نامه ای به فرماندار وقت ممنوع کردم کسی از خانواده شخص من پستی بگیرد و یا در اداره ای از موقعیت سو استفاده کند.
مجوز احداث پتروشیمی در زمان نمایندگی من بود ولی پس از سالها هنوز منتظر افتتاح آن هستیم.
حسینی در قسمتی از سخنان خود با انتقاد به تقسیم مشاغل گفت یک زندانی که جرم های متعددی داشته از اعدامش منصرف شده اند و  باید تا ابد در  زندان باشد را آزاد کرده اند و حالا در پتروشیمی مشغول به کار است با حقوق بالا که این حق مردم مستحق و بیکار است.
حسینی در خصوص طرح بافت فرسوده محله لبنان که متوقف شده گفت در تهران رایزنی هایی داشته ایم و سرمایه گزارانی هم پیدا کرده ایم ولی متاسفانه عده ای کارشکنی میکنند فقط به این دلیل که نام حسینی در میان است.

عکس و گزارش : سعید کاویانی