مراسم تویع و معارفه فرماندار لنده با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و اعضای شورای اداری و برخی از فعالان سیاسی این شهرستان برگزارشد

به گزارش افتونیوز،معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: فرصت خدمت به مردم باید به درستی و بدون منت باشد و خدا را شاکریم که عمر ما با این انقلاب رقم خورد.

وی با اشاره به اینکه گرفتن مسولیت نعمتی است که انسان باید با شرافت و در جهت خدمت بی منت به آن عمل کند گفت: مسولان در روز قیامت با غل و زنجیر وارد می شوند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود و باید تلاش کنیم این مهم در جهت اهلیت جامعه باشد.

جمالی با تاکید بر اینکه :باید در حوزه مسولیتی منشاء خدمت باشیم چرا که این خدمت است که می ماند اذعان داشت: اینجا پرورشگاه افتخارات ملی است ولی شهرستانی محروم است که خدمات ارزشمندی صورت و بخشی به ثمر نشست و مابقی نیز باید با تلاش جهادی صورت پذیرد.

وی گفت: این تغییر مسولیت ها طبیعی است و اگر خدمتی صورت گرفت متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

معاون استاندار گفت:فرمانداران سابق و جدید از نیروهای خوب و تلاشگر وزارت کشور هستند که دارای مسولیت های خوب و آشنا به کار هستند و ماحصل تلاش های این عزیزان خدماتی است که صورت گرفته است.

وی گفت: امیدواریم همه ما منشا خدمت برای شهرستان باشیم و فرماندار جدید را برای خدمت مضاعف یاری کنیم.

جمالی با بیان اینکه امیدواریم اعمال و نیت ما در جهت رضایت خداوند باشد و در جهت خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم تاکید کرد: اگر گفتارمان با عملمان یکی شد می توانیم ادعا کنیم که خادم مردم هستیم و جا دارد از ابر مرد تاریخ جبهه مقاومت و اسلام سردار شهید سلیمانی یاد کنیم و بدانیم که دشمن نخبگان ما را هدف قرار داده است.

وی گفت:کشور ما یک کشور برخوردار است و باید از تمام ظرفیت ها برای خدمت به مردم کوتاهی نکنیم و حکومت یعنی مردم داری که باید فرماندار جدید این مهم را در دستور کار خویش قرار دهد.
به گزارش افتونیوز، رزمجوبه عنوان فرماندار جدید لنده معرفی و از زحمات آقای موسوی فرماندارتقدیروتشکرشد