به گزارش اَفتونیوز به نقل از فارس ، بازار این روزهای کهگیلویه و بویراحمد هم برای خودش حکایت جالبی دارد و شعر “هر دم از این باغ بری می‌رسد” مصداق پیدا می‌کند چرا که نبود نظم و انضباط و ضعف در نظارت‌ها موجب شده هر روز خبر تازه‌ای از بازار به گوش برسد.

در اتفاق جدیدی که در بازار استان رخ داده؛ شنیده شده دو نفر از مدیران کل استان از مباشرین توزیع تخم‌مرغ خواسته‌اند پول‌های خود را به حساب فردی پرداخت کنند تا تخم مرغ تنظیم بازار با نرخ ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومانی به دست آنها برساند.

طبق این شنیده‌ها؛ این دو نفر مدیرکل فرد مورد نظر را انسانی امین و مطمئن معرفی کرده‌اند به همین دلیل مباشرین با اعتماد به این سخنان، مبلغ زیادی در اختیار این فرد قرار داده‌اند اما گویا این فرد امین و مطمئن پس از آنکه مبلغ زیادی از مردم به بهانه تخم‌مرغ به جیب زده متواری شده است.

یکی از این مالباختگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس چنین روایت می‌کند که به من گفتند ۲۷ میلیون تومان به حساب این فرد مطمئن واریز کنم تا تخم‌مرغ ۱۶ هزار و ۹۰۰ در اختیارم قرار دهد اما تخم‌مرغ که به دستم نرسید هیچ! شنیده می‌شود این فرد فرار کرده است.

باید اسم این اقدام را کلاهبرداری تخم‌مرغی گذاشت و نمی‌دانیم چه کسی پاسخگوی مباشرین است که اعتماد کردند و پول و سرمایه خود را در اختیار این فرد قرار داده‌اند.

بازار کهگیلویه و بویراحمد گُل بود و با این اتفاق به سبزه هم آراسته شد، امیدواریم ابعاد این موضوع روشن شود و دستگاه‌های متولی بازار از جمله سازمان صمت ضمن پاسخگویی، به فکر حمایت از مالباختگان باشد.