نماینده ادوار مجلس شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: اگر نگاه کنید در تشکلات سیاسی و غیره که بنام انقلابی در این استان شکل گرفته نیز جامعه ایثارگران نادیده گرفته شدند و این گروهها را افراد خاصی مدیریت می‌کنند.

به گزارش افتونیوز به نقل از کبنا ، نشست نخبگان و اقشار مختلف مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در سالن جلسات سپاه فتح این استان برگزار شد.

در این نشست که صبح امروز ( شنبه ۲ اسفند ماه ۹۹) برگزار شد، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کل دادگستری استان، ستار هدایت‌خواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا، حجت الاسلام بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ، روحانیون، ائمه جمعه و جمعی زیادی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

علی محمد بزرگواری نماینده اسبق شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس در شورای اسلامی اظهار داشت: امام علی (ع) به شریح قاضی فرمود جایگاه تو جایگاه پیامبر و جایگاه وصی پیامبر است، پس باید دانست که جایگاه قضا جایگاهی ارزشمند است.

وی گفت: امیدواریم که شما با نگاه ویژه خود این جایگاه را با برنامه‌های مدون و راهبردی تقویت کنید و امام گوهرشناس ما برای این جایگاه در دوران حساس پس از انقلاب آیت الله بهشتی را برگزیدند.

بزرگواری خاطر نشان کرد: استان ما با تمام ظرفیت‌ها در سایه سوء مدیریت محروم و کم برخوردار مانده است.

وی افزود: کسانی که در راه دفاع از این نظام جان و مال داده‌اند در این استان نادیده گرفته شده‌اند.

نماینده ادوار مجلس گفت: اگر نگاه کنید در تشکلات سیاسی و غیره که بنام انقلابی در این استان شکل گرفته نیز جامعه ایثارگران نادیده گرفته شدند و این گروهها را افراد خاصی مدیریت می‌کنند.

وی گفت: چرا در این جلسه که بنام نخبگان است نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد که از نخبگان هست و بیشترین رأی را در بین نمایندگان نسبت به جمعیت کسب کرد و در ضمن برادر شهید هم هست دعوت نشده است. اینها درد است.

در این نشست بسیاری از چهره های سیاسی اصولگرا و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب(شانا) حضور داشتند.

شانا با محوریت ستار هدایتخواه و نیروهای منسوب به وی، در انتخابات مجلس ۹۸ در حوزه بویراحمد و دنا از نادر منتظریان حمایت کردند.

به نظر می رسد عدم دعوت از نماینده بویراحمد و دنا به این نشست در ادامه اختلافهایی است که بخشی از جریان اصولگرا با محوریت هدایتخواه با مهدی روشنفکر بر سر انتخابات مجلس پیدا کردند.