به گزارش اَفتونیوز مدیر شبکه بهداشت و گچساران با بیان برنامه های این شبکه در خصوص مبارزه با کرونا و استقرار چندین تیم سیار به طور روزانه در کانون های خطر، از همه ادارات خواست تا خود بر اساس دستورالعمل محدودیت های کرونایی عمل نموده و منتظر نامه نگاری از طرف ما نباشند.

غلامیان در این جلسه تاکید کرد که بر اساس دستورالعمل محدودیت های کرونا بر اساس رنگ بندی شهرستان، اداره صمت مسئول اجرای طرح تعطیلی مشاغل سطح سه و چهار می باشد و ما فقط نقش نظارتی داریم که نتیجه بازدیدهای خود را به صورت مکتوب گزارش داده ایم. همچنین جلوگیری از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی، جلوگیری از تجمعات در ادارات و برگزاری جلسات با حداکثر ۲۰ نفر از دیگر موارد مهم این پروتکل می باشد که نواقص آن را به صورت مستند گزارش داده ایم؛ و انتظار داریم تا هر چه سریع تر این نواقص برطرف تا موجب ضایع شدن تلاش شبانه روزی تیم های بهداشتی و درمانی ما نگردد.

دکتر غلامیان در ادامه ضمن تشکر از اداراتی که در مبارزه با این بیماری پای کار بوده اند بیان کرد: اگر امروز با تمام توان پای کار نباشیم و به طور هماهنگ با این بیماری مبارزه نکنیم، فردا ممکن است شاهد از دست دادن عزیزان مان باشیم و و مجبور شویم با تغییر رنگ شهرستان به سمت قرمز شاهد محدودیت های بیشتر بر بازار و رفت و آمدها باشیم‌.