احمدی کیش که در دوره قبل موفق به کسب رای اعتماد از مردم یاسوج شده بود، باکارنامه قابل قبولی در پنجمین دوره انتخابات کار خود را به پایان برد و برای ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا، اعلام حضور کرد.
وی در حاشیه ثبت نام خود در گفت و گو باخبرنگار افتونیوز گفت: به فرموده رسول اکرم محبوب ترین بندگان نزد خداوند آن کسی است که سودش بیشتر به مردم برسد، خدا را شاهد می گیرم در طول چهار سال گذشته از آنچه که در توانم بود، ذره ای در خدمتگزاری به مردم قصور نکردم.
عضو دوره پنجم شورای شهر با اشاره به اینکه جز برای حق خواهی و مطالبه به حق سکوت نکردم بیان داشت: به لطف رسانه ها و شبکه های مجازی مردم عملکردها، اظهارنظرها، رفتارها و تصمیمات اعضای شورا را به خوبی رصد کرده اند و به عملکرد هر فردی اشرافیت دارند.
وی در ادامه با بیان اینکه محور اصلی توسعه مردم هستند و توسعه امری چند بعدی و دارای مولفه های اجتماعی اقتصادی فرهنگی و کالبدی می باشد، انشاالله شورایی شکل بگیرد که از همه تخصص ها حضور داشته باشند تا شاهد توسعه همه جانبه باشیم.
فرشید احمدی کیش خاطرنشان کرد: در این دوره شهری اتفاقات زیربنایی بزرگی رقم خورد که در طول تاریخ ۵۰ ساله شهر یاسوج کم نظیر بود و در پیشگاه خدا و مردم سربلندم که در این مباحث و تصمیمات نقش کوچکی ایفا کردم.
وی همچنین بیان داشت: در این دوره کاری ادبیات زیباسازی با رویکرد تعامل با هنرمندان وارد شهر یاسوج شد و نتایج آن را در سیما و منظر شهر یاسوج می بینیم.
احمدی کیش در پایان گفت: امیدوارم شورای ششم شهر یاسوج با اتحاد و همدلی و برای رضای خدا و شهروندان تشکیل شود.