اَفتونیوز _ پس از دستور وزیر کشور مبنی بر تشکیل ستاد انتخابات در سراسر کشور، در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز این ستاد با دستور استانداری تشکیل شده است و ثبت‌نام انتخابات شوراها از ۲۰ اسفند ماه تا ۲۶ اسفند به مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.
مصطفی پارسایی، از جوانان و فعالین ورزشی و اجتماعی می باشد که برای شورای شهر دهدشت اعلام کاندیداتوری کرد، پارسایی کارمند شرکت توزیع برق شهرستان کهگیلویه، ریاست فعلی هیئت هندبال استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.
مصطفی پارسائی در مورد هدفش از حضور در نظام شورایی گفت : انتخابات یک کنش و مشارکت اجتماعی عام می باشد و با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب که می فرمایند : انتخابات جای همه سلایق هست، پس باید همه سلایق را در انتخابات داشته باشیم. ما در خود این جسارت را دیدیم که دینی که بر گردن داریم در قبال قشر ورزشکار حضور پیدا کنیم و حداقل نماینده قشر ورزشکار در بین تصمیم گیران باشبم .
وی افزود : ورزشکاران نیز به عنوان قشر مهمی از جامعه نیازهایی دارند که امکان طرح آن به صورت مستقیم کم است لذا حضور یک نماینده از این قشر در شوراهای شهر و روستا می‌توانند بخشی از مشکلات آنان را حل کند.

    او در مورد سوگیری تلاشش در صورت راهیابی به شورا گفت: تلاش من تنها برای تقویت ورزش در همه بخش ها بخصوص ورزش همگانی است.
    وی افزود :پیشرفت ورزش ،سهولت کار ورزشکاران، ترفیع چالش های فرهنگی ورزش را در اولویت برنامه های خود دارم .
    وی با اشاره به دستاوردهای استان در این رشته گفت:در لیگ برتر دارای دو باشگاه خوب و پر قدرت در دهدشت و گچساران هستیم که در رده های سنی مختلف فعالیت می کنند .
    وی افزود : در بخش اقایان در مدت حضورم با همکاری ه‍یئت های شهرستانی، همکارانم در هیئت استان و باشگاهها و جامعه هندبال استان ، قهرمانی مسابقات جوانان کشور در شهر مقدس قم کسب شد و در ادامه این تلاش ها امروز باشگاه فرازبام با شکست حریف خود ذوب اهن اصفهان به فینال مسابقات نوجوانان باشگاههای کشور راه پیدا کرد .