مسکن ساز خوشنام و مدرس برجسته با نام نویسی در رقابت انتخاباتی شورای شهر یاسوج رسما وارد کارزار انتخاباتی پارلمان شهری شد.

به گزارش افتونیوز، محمدرضا جلیل‌فر از فرهنگیان باسابقه استان و شهر یاسوج، در آخرین روز ثبت نام کاندیداهای شورای شهر، جهت حضور در انتخابات شورای شهر یاسوج ثبت نام و رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

در بخشی از بیانیه این فعال سیاسی و اجتماعی آمده است:
با استعانت از خداوند متعال و بنا به درخواست جمع کثیری از اساتید دانشگاهی، فرهنگیان، دانشجویان، طلاب، نظامیان، کارمندان و دیگر اقشار محترم جامعه، بر اساس تکلیف اجتماعی پا به عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج نهاده ام.
هدف از ورود به این عرصه را تغییر نگرش در مدیریت شهری، اخذ تصمیمات لازم برای جذب توریست و گردشگری ، مدیریت خلق ارزش برای شهرداری ، مدیریت تولید و نه مدیریت مصرف ، توجه جدی به زیباسازی شهر ، سامان دادن ساخت و ساز ها ، پیگیری بازنگری هر چه سریعتر طرح تفضیلی شهر و گسترش آن ، پیگیری ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ، توجه به بخشهای فرهنگی و هنری و توجه ویژه به ورزش جوانان و ایجاد زیرساخت های مناسب برای آنها از اهم اهداف خود میدانم و به فضل پروردگار تحقق آنها در دسترس و قابل دستیابی است .

محمدرضا جلیل‌فر دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران سازه و دانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک است و سابقه ۲۶ سال تدریس در آموزش و پرورش را دارد.

وی مدرس مدارس نمونه، تیزهوشان، پیش دانشگاهی، دبیرستان دانشگاه و کلاسهای کنکور ریاضی در یاسوج بوده است.

دبیر بنیاد توسعه زاگرس در تهران، عضو بنیاد نخبگان استان، عضو سازمان نظام مهندسی استان، سازنده خوشنام مسکن در یاسوج ، از دیگر فعالیتها و سوابق سیاسی و اجتماعی متعدد این کاندیدای شورای شهر یاسوج است.