اَفتونیوز _ سید قدرت حسینی با حضور در فرمانداری گچساران رسما برای برای انتخابات مجلس نامزد شد. از نکات جالب ثبت نام حسینی حضور ظفری شهردار گچساران در فرمانداری بود، فری حاضر به گفت و گو با خبرنگاران نشد و تنها بیان کرد تصویر حضورم در اینجا بیانگر خیلی حرفهاست.
حسینی پس از ثبت نام پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
وی در پاسخ به سوالی که در خصوص رد صلاحیتش و احتمال ائتلاف با دیگر کاندیدا مطرح شد بیان کرد: اولین کاندیدی که تایید صلاحیت میشود من هستم در ادامه درباره ثبت نام برادرش سید ناصر حسینی در انتخابات مجلس میان دوره ای تهران گفت: سید ناصر در تهران کاندیدا شده و انشالله رای می آورد.
وی در پاسخ به این سوال که نقش شما در رد اعتبار نامه نماینده سابق چه بوده بیان کرد: رد اعتبار نامه نمایندگان قانونی است، رد اعتبار نامه تاجگردون توسط نمایندگان مجلس انجام شده و من آن زمان نماینده نبوده ام که نقشی داشته باشم، پرونده سازی توسط کسانی انجام میشود که چهل سال است در این شهرستان برای مردم پرونده سازی میکنند و شغل افراد دیگری است.
وی در پاسخ به این سوال که چند درصد شانس پیروزی دارد گفت صد در صد پیروز انتخاباتم.
حسینی در ارتباط با حضور به همراه دخترش توضیح داد: من ۷ دختر دارم، ۷ خواهر دارم، ۷ برادر دارم، ۷ پسر عمو دارم و هفت نوه و اولاد امام هفتم هستم و حضور دخترم به عنوان دختری تحصیل کرده که دکترای داروسازی از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارد و باتوجه به اینکه نیمی از جمعیت ما را در شهرستان و استان و کشور بانوان تشکیل میدهند، نشان این مساله است که ما توجه ویژه ای به بانوان و نقش آنها در جامعه که معمولا کم دیده میشوند داریم.
وی در ادامه بیان کرد با شعار مبارزه با تبعیض و بی عدالتی و انحصار و ایجاد چتر عدالت برای همه مردم پا به عرصه انتخابات گزاشته ام.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به تعدد کاندیدای اصولگرا احتمال ائتلاف وجود دارد گفت: من دوست همه هستم، رای هم می آورم، آقایان اگر تمایل همراهی دارند در خدمت آنها هستم.
حسینی در مورد شهرستان باشت گفت: مشکلی ندارم رای ام بیش از پیش است، محمد پور فامیل من است و شاید برایش جلسه هم بزارم.
حسینی در مورد حضور علی فولادی وندا و باتوجه به روابط حسنه ای که با او دارد در مورد احتمال ائتلاف با او گفت: من کاندیدا هستم و رای می آورم ایشان هم اگر بخواهد لطفی کند ممنون میشوم.
وی در خصوص سوالی که در رابطه با مدرکش پرسیده شد گفت: بنده دکترای علوم سیاسی گرایش اندیشه ها از دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب دارم، در ضمن طبق بخشنامه جدید هرکسی لیسانس داشته باشد، جانباز باشد، نماینده مجلس بوده باشد یک پله تحصیلی بالا میرود که در واقع الان باید بگویند پرفسور حسینی((با شوخی و خنده))
حسینی در پایان صحبت هایش در مورد فضای مجازی گفت: در فضای مجازی فعال هستم در حد ضرورت به فضای مجازی ورود میکنم و جایی که لازم نباشد نیستم.