قطع به یقین می بایست افرادی وارد عرصه انتخابات شوراهای شهر شوند که کارنامه موفقی در مبلمان شهری داشته و چهره در هم تنیده شهر را دگرگون کنند و موجب زیبایی هر چه بیشتر چشم انداز های درون شهری گردند.

مردم  دهدشت از دیر هنگام تاکنون کمتر به این مهم توجه کرده اند و همین باعث شده هم نیرو ها و هم اعتبارات به هدر رود و چهره شهر همچنان بدون مبلمان زیبا باشد.

از سوی دیگر پارک ها و پارک محله ها یکی از مهمترین مکان ها برای شهروندان است تا اوقات فراغت خود و خانواده را در آنها بسر برده و تمدید روحیه و اعصاب را لمس نمایند.

شورا یکی از جایگاه هایی است که می تواند در خدمت رسانی به مردم سنگ تمام بگذارد به شرط آنکه اعضایش از کسانی تشکیل گردد که بیشترین تجربه را در مدیریت شهری و عمران و آبادانی آن داشته باشند تا بتوانند شهر را به جایگاهی سالم و زیبا تبدیل نمایند و مردم از قبل این سلامت محله ها و زیبایی طرح های شهری منتفع شوند.

خوشبختانه در این دوره انتخابات شوراهای شهر دهدشت افراد خوبی ثبت نام کرده اند که اگر مردم آگاهانه و بدون نگاه خطی و باندی عمل کنند می توانند در آینده رشد و شکوفایی را به چشم سر ببینند و از آن لذت ببرند.

مهندس علی موسوی نسب کارشناس دفتر فنی شهرداری دهدشت از جمله افرادی است که برای انتخابات شوراهای شهر ثبت نام نموده  و دارای روزمه درخشانی در مبلمان شهری است که انشالله منبعد از او بیشتر خواهیم دید و شنید.