به گزارش افتونیوز، مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان  با تشریح وضعیت کرونایی استان از پیش بینی راه اندازی بیمارستان صحرایی در وضعیت خطر ناک کرونا خبر داد و گفت: مشاغل سطح یک اجازه فعالیت دارند و بر اساس قوانین و مصوبات می توان با متخلفین برخورد و حتی به مدت ۶ ماه اجازه فعالیت را از صنوف متخلف گرفت.

وحید توانا  از پیش بینی بیمارستان صحرایی برای مبتلایان کرونای کهگیلویه و بویراحمد در صورت نیاز خبر داد و اذعان داشت : با تمام توان با کرونا مبارزه می کنیم و وضعیت کرونا در استان نگران کننده است.

توانا با بیان اینکه علاوه بر بیمارستان شهید جلیل که به صورت فول ظرفیت در حال خدمت به بیماران نیازمند به بستری هستند، در بیمارستان های شهید بهشتی ، امام سجاد و شهید رجایی هم بخش پشتیبان در نظر گرفته شده است، اظهار داشت : بر اساس مصوبات ستاد کرونا در شهر های قرمز ادارات باید فعالیت کنند .

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همچنین در توصیه به شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی گفت: ۳ شهرستان بزرگ بویراحمد ، گچساران ، کهگیلویه  و شهرستان دنا در وضعیت قرمز قرار دارد و با شروع این خیز از کرونا خطر جان همه مردم را تهدید می کند و رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.

رییس اتاق اصناف مرکز استان پیشتر با تشریح گروه های شغلی در شرایط محدودیت کرونایی گفت: با اطلاع ثانوی سه گروه شغلی ۲،۳ و۴ از ساعت ۱۷ عصرتعطیل می باشند