دعوت مهندس فرشید عزیزی از کاندیداهای شورای شهر دهدشت به رعایت پروتکل های بهداشتی و احترام به سلامتی مردم

فرشیدعزیزی:دهدشت عزیز روزهای سرنوشت سازی را پیش رو داریم که در کنار حساسیت و دوری از کرونا باید خود را برای یک انتخابات آماده کنیم. دردِ محجوریت و محرومیت شهرمان کمتر از سختی های پیش آمده نیست و آینده آن تنها بواسطه انتخاب همشهریانمان رقم خواهد خورد.


 

به گزارش “افتونیوز” از دهدشت، مهندس فرشید عزیزی کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر دهدشت، سلامت عمومی شهروندان و حفظ آن در این روزهای سخت کرونایی را همواره به عنوان یک اصل دانسته و سایر کاندیدای انتخاباتی را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و احترام به سلامت مردم دعوت کرده است.

در پیام دعوت، مهندس فرشید عزیزی آمده است؛

روزگار تلخی را به اجبار میگذرانیم و امید داریم که این ایام رخت همیشگی به تن خواهد بست و تنها خاطراتی از آن به جا خواهد ماند.

به تعبیر حافظ :

“بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر / بار دگر روزگار چون شکر آید ”

روزانه شاهد بیماری و فوت هموطنان و همشهریان و عزیزان خویش هستیم. در ماه مبارک رمضان و شب های عزیز اَحیا دستمان بر خداست. برماست برای بهبود شرایط موجود با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی، سختی های این ایام را کم کنیم.

در این روز ها نیز زحمات و تلاش های مداوم و طاقت فرسای کادر درمان را تا زنده ایم فراموش نخواهیم کرد و سپاسگزار یکایک این عزیزان هستیم.

در شهر ما دهدشت عزیز روزهای سرنوشت سازی را پیش رو داریم که در کنار حساسیت و دوری از کرونا باید خود را برای یک انتخابات آماده کنیم. دردِ محجوریت و محرومیت شهرمان کمتر از سختی های پیش آمده نیست و آینده آن تنها بواسطه انتخاب همشهریانمان رقم خواهد خورد.

حقیر نیز باید به همراه همه کاندیداهای شورای شهر، خود و همشهریانمان را در کنار تبلیغ برای انتخابات، آنان را به رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی تا انجام واکسیناسیون عمومی دعوت نماییم و خود سعی کنیم به گونه ای تبلیغ کنیم که مبادا از سر بی احتیاطی و یا خانه گردی موجبات دردسر و بیماری کسی شویم که همانا سلامتی مردم و همشهریانمان بر هر چیزی مهم تر است.

آرزومند صحت و سلامت مردم
فرشید عزیزی