اهدا ۱۵ دستگاه اکسیژن ساز برقی به مراکز درمانی دیشموک

به همت بنیاد علوی ۱۵ دستگاه اکسیژن ساز برقی به
بیمارستان امام خمینی (ره) اهدا شد.


به گزارش اَفتونیوز، دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی بخش دیشموک : با توجه به شیوع گسترده کرونا در سطح کشور و به تبع آن در بخش دیشموک و نیاز مبرم شبکه ی بهداشت بخش دیشموک به دستگاه های اکسیژن ساز تعداد ۱۵ عدد دستگاه در اختیار این شبکه قرار گرفت. و انشالله بتوانیم در راستای سلامت کمک های زیادی به بخش دیشموک و مردیم این منطقه انجام بدهیم.

اسفندیار مختاری افزود: از این تعداد ۱۰ مورد تحویل مراکز بهداشتی درمانی دیشموک، درغک و اسفندان و ۵ مورد هم به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت اختصاص یافت. 

علیرضا افروز با بیان اینکه بیشتر افراد مراجعه کننده به این مرکز بهداشتی دارای علائم بیماری کرونا هستند، افزود: با توجه به اینکه در مرکز بهداشتی و درمانی دیشموک امکان بستری همه افراد کرونایی وجود ندارد، این افراد فقط به صورت بستری موقت و یا سرپایی خدمات درمانی مانند سرم، تزریق آمپول و سرنگ و دارو دریافت می‌کنند.
وی از اهدای دستگاه‌های کپسول اکسیژن خون برقی توسط نهاد آبادانی و پیشرفت بنیادعلوی به مرکز بهداشتی و درمانی دیشموک خبر داد و اضافه کرد: از این دستگاه‌ها برای رفع مشکلات بیماران کرونایی، تنگی نفس و افراد دارای آلرژی استفاده می‌شود.

گزارش: فرشاد ارغنده