علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه در گفت و گویی مطرح کرد؛

مخالف حضور رئیسی در انتخابات هستم/ رقابت بین محسن رضایی و یکی از اصلاح طلبان یا معتدلین خواهد بود

کاندیداها حد اکثر به ۶ نفر تقلیل پیدا می کنند و در نهایت ان شاءالله رقابت بین حاج محسن رضایی و دیگری از طیف اصلاح طلبان و به اصطلاح معتدلین خواهد بود . ضمن اینکه کاندیدای اصلح مورد نظر من حاج محسن رضایی است .


به گزارش اَفتونیوز؛ روز گذشته محسن رضایی نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌ جمهوری از دیدار انتخاباتی خود با سعید محمد و رستم قاسمی از دیگر نامزدهای احتمالی انتخابات خبر داد.
‌رضایی با انتشار تصویری از این دیدار در صفحه توئیترش نوشته : ‏«در نگرش اسلامی ایرانی به مدیریت ، «داوطلبی برای مسئولیت» با «تلاش برای کسب قدرت» کاملاً متفاوت است. در انتخابات فارغ از هر نتیجه ای، قرار است ‎برادرانه و ‎همه با هم ایران را بسازیم».
انتشار این تصویر بهانه ای شد تا گفتگویی با سید علی محمد بزرگواری ، نماینده اصولگرای ادوار مجلس شورای اسلامی داشته باشیم .
بزرگواری در خصوص دیدار سه کاندید احتمالی ریاست جمهوری به تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، گفت : این عکس حکایت از همدلی و همراهی پاسداران دارد که ان شاءالله گزینه نهایی آن ها حاج محسن رضایی است .
بزرگواری در پاسخ به این سوال که ” از برخی سخنان شما اینگونه برداشت می شود که مخالف حضور آقای رئیسی به عرصه انتخابات هستید اولا دلیل این مخالفت چیست؟ ثانیا برخی معتقد هستند بدون رئیسی اجماع اصولگرایان مشکل است ، نظر شما چیست؟” پاسخ داد : تا الان احتمال آمدن آقای رئیسی حد اکثر سه درصد است و صلاح مملکت و مخصوصا اداره قوه قضاییه ایجاب می کند که آقای رئیسی با توجه به حکم ۵ ساله مقام معظم رهبری به ایشان و بارقه امیدی که حضور ایشان در قوه قضائیه برای مردم ایجاد کرده است در جایگاه خود بمانند و برنامه های بلند مدت خود را به نتیجه برسانند و به دعوت هایی که غالبا منفعت طلبانه است توجه نکنند و با توجه به این که ایشان الان در راس مهمترین قوه جمهوری اسلامی است و در این جایگاه هم تخصص لازم را دارد امیدواریم که حس قدرت در ایشان کار ساز نباشد چون اگر بر فرض بیاید و رئیس جمهور هم شود در قوه مجریه به خاطر نداشتن تخصص لازم و مشکلات فراوانی که از دولت های قبل مخصوصا دولت فعلی بوجود آمده پاسخگو نیست و چه بسا تمام آوارهایی که امثال رفسجانی و خاتمی و روحانی در لباس آخوندی روی ملت ایران ریخته اند به پای ایشان حساب شود و تا الان بخشی از مردم به خاطر آن چند نفر معمم به روحانیت توهین می کردند ولی این دفعه به سیادت روحانیت هم رحم نکنند پس بهتر است در جایگاه خود بمانند .
بزرگواری در پاسخ به این سوال که بهترین راه برای مهیا شدن مشارکت بالا در انتخابات را چه می دانید؟ ” گفت : در خصوص مشارکت باید همانچه رهبری عزیز انقلاب می خواهند صورت پذیرد یعنی حضور حداکثری مردم و باید تمام دستگاه های مسئول برای حضوری پرشورتر به احسن وجه وظیفه خود را انجام دهند و مردم را از حضور حماسی پای صندوق های رای نا امید نکنند البته آن هایی که ۴۳سال تمام سختی ها و ناملایمات را به خاطر میهن عزیز ایران و سر بلندی ملت خود تحمل کرده اند مخصوصا به خاطر خون پاک شهیدان و خرسندی روح امام و امثال حاج قاسم سلیمانی به پای صندوق های رای خواهند آمد و رهبری عزیز خود را تنها نخواهند گذاشت .
این فعال سیاسی در پاسخ به این سوال که ” اولویت رئیس جمهور آینده در چه حوزه هایی باید باشد ؟” گفت : رئیس جمهور آینده باید دو مقوله اصلی مملکت را وجه همت خویش قرار دهد یکی معیشت مردم که واقعا مردم مخصوصا اقشار آسیب پذیر به ستوه آمده اند و باید تمام تلاش خود را برای اشتغال جوانان جویای کار به کار گیرد . دوم مقوله امنیتی کشور است که بیگانگان تا عمق مسائل استراتژیک دولت و کشور ما نفوذ کرده اند . ان شاءالله رئیس جمهور و دولت آینده از گفتار درمانی و سخنرانی های آنچنانی پرهیز کنند و عملا مردم را به آینده امیدوار کننده و مردم را از این یاس و ناامیدی برهانند .
سید علی محمد بزرگواری در پایان و در خصوص پیش بینی انتخابات و گزینه مورد نظر خود گفت : کاندیداها حد اکثر به ۶ نفر تقلیل پیدا می کنند و در نهایت ان شاءالله رقابت بین حاج محسن رضایی و دیگری از طیف اصلاح طلبان و به اصطلاح معتدلین خواهد بود . ضمن اینکه کاندیدای اصلح مورد نظر من حاج محسن رضایی است .

منبع : تابناک