دوگانگی سیدناصر/ معترض به رد صلاحیت برادر یا در فکر تغییر حوزه انتخابیه؟!

ظاهرا قرار نیست گچساران و باشت از دو قطبی تاجگردون و حسینی خلاص شود و کماکان هر کدام به نوعی در صحنه حضور دارند


اَفتونیوز _ سید ناصر حسینی پور با بازنشر تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب معروف «پائی که جا ماند» در اینستاگرام در کنار فعالیت های جبهه ای خانواده اش، با نوشته «بدون شرح» به نوعی به رد صلاحیت برادرش سید قدرت الله حسینی پور معترض شد.

هرچند دیروز و در بیانیه ای که از طرف سید قدرت الله حسینی منتشر شد بر اعتراض و پیگیری رد صلاحیت خود تاکید داشت ولی کماکان شنیده ها و تحرکات لیدر های حسینی از تغییر حوزه انتخابیه سید ناصر حسینی به گچساران خبر میدهد.

پیشتر برخی لیدر های حسینی با انتشار پیامکی از تایید صلاحیت سید ناصر حسینی خبر دادند.

در صورت تغییر حوزه انتخابیه سیدناصر حسینی باید منتظر واکنش مخالفان حسینی ها بود، پیشتر سید قدرت الله، نماینده پیشین گچساران (غلامرضا تاجگردون) را محکوم به موروثی کردن انتخابات با ورود ساسان تاجگردون به انتخابات کرده بود، حال باید دید در صورت رد صلاحیت قطعی سید قدرت الله و احتمالا تغییر حوزه انتخابیه برادرش واکنشش به این اتهامی که خود به دیگران زده بود چیست.

ظاهرا قرار نیست گچساران و باشت از دو قطبی تاجگردون و حسینی خلاص شود و کماکان هر کدام به نوعی در صحنه حضور دارند، در این دوره حتی احتمال دارد فقط یک طرف از این دو قطبی در مسیر باقی بماند‌، حتی طبق صحبت هایی که در  برخی  محافل  سیاسی مطرح میشود این دو قطب بیشتر از تلاش برای پیروزی به دنبال حذف یکدیگر هستند، البته این ادعا هیچگاه با قاطعیت رد و یا تایید نمیشود.

سعید کاویانی