رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج تغییر کرد/ معاون درمان سرپرست بیمارستان شد

رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج تغییر کرد. به گزارش افتونیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، طی حکمی از سوی پرویز یزدان پناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، علیرضا ملک پور به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج منصوب […]


رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج تغییر کرد.

به گزارش افتونیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، طی حکمی از سوی پرویز یزدان پناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، علیرضا ملک پور به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج منصوب شد.

جناب آقای دکتر علیرضا ملک پور
سرپرست محترم معاونت درمان دانشگاه
با سلام و احترام
نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج منصوب می‌شوید تا در راستای اهداف دولت تدبیر و امید و استفاده حداکثری از توان پرسنل در جهت فعال کردن تمام بخش‌های بیمارستان با استعانت از الطاف الهی و حسن تدبیر در انجام امور محوله برابر ضوابط و مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید. توفیق روز افزون شما را از خداوند منان آرزومندم.

بر پایه این گزارش؛ دکتر یزدان پناه همچنین از زحمات و تلاش‌های بی دریغ دکتر جاودان سیرت؛ رئیس سابق بیمارستان شهید جلیل یاسوج قدردانی کرد.