حضور مدیر دولت تدبیر و امید در افتتاحیه ستاد رئیسی در یاسوج/ عکس

ستاد مردمی رئیسی از نامزدهای مورد حمایت جریان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در یاسوج افتتاح شد. به گزارش افتونیوز، در عکسهای منتشر شده از این افتتاحیه، حضور یکی از مدیران دولت تدبیر و امید در نوع خود جالب توجه است. ناصر رضایی دبیر شورای مواد مخدر استان در افتتاحیه این نشست حضور داشت. […]


ستاد مردمی رئیسی از نامزدهای مورد حمایت جریان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در یاسوج افتتاح شد.

به گزارش افتونیوز، در عکسهای منتشر شده از این افتتاحیه، حضور یکی از مدیران دولت تدبیر و امید در نوع خود جالب توجه است.

ناصر رضایی دبیر شورای مواد مخدر استان در افتتاحیه این نشست حضور داشت.

وی در تاریخ ۲۵ فروردین ۹۳ به پیشنهاد استاندار وقت(موسی خادمی) و با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور به این سمت منصوب شد و بیش از ۸ سال است که در این مسئولیت حضور دارد.

رضایی در دولت احمدی نژاد نیز مسئولیتهایی از جمله مدیرکلی اجتماعی استانداری و فرمانداری کهگیلویه را بر عهده داشت.

پیشتر نیز در نشست اصولگرایان با محسن رضایی نیز چند تن از مدیرانی که در دولت تدبیر و امید مسئولیت داشتند نیز حاضر بودند.(کلیک کنید)

کانال خبری گلبونگ در مطلبی با عنوان « نهیب بی اثر استاندار و مدیران فصلی» در همین زمینه نوشت:
چند روز پیش بود که حسین کلانتری استاندار صریحا به مدیرانی که بخواهند بازی سیاسی کنند تذکر داد و اعلام‌کرد کنار گذاشته خواهند شد. البته با توجه به رفتار کلانتری و جمالی مخاطب آنها مشخص نیست ولی اگر دنبال مصداق هستند ناصر رضایی مصداق خوبی نه برای کنار گذاشتن که برای عبرت و درس آموزی همه سیاسیون استان است که در دولت احمدی نژاد اصولگرای چند آتیشه بود در دولت روحانی یک اعتدالگرا شد و حالا رئیسی نیامده بازی سیاسی خود را شروع کرده است‌ و جلوتر از همه در افتتاحیه ستاد رئیسی در یاسوج حاضر شده است.