بانوی کهگیلویه وبویراحمدی به تیم ملی فوتبال دعوت شد

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبنم بهشت از این استان امروز شنبه به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان رده سنی بزرگسالان دعوت شد. آرمان حاتمی گفت: بهشت بازیکن تیم فوتبال بانوان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد است.


به گزارش اَفتونیوز؛ مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبنم بهشت از این استان امروز شنبه به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان رده سنی بزرگسالان دعوت شد.

آرمان حاتمی گفت: بهشت بازیکن تیم فوتبال بانوان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد است.

وی افزود: مرحله دوم اردوی تیم ملی فوتبال بانوان رده سنی بزرگسالان در تهران، مرکز ملی فوتبال در حال برگزاری است.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمان برگزاری این اردوی یک هفته ای از اول تا هفتم خردادماه ۱۴۰۰ بوده و جمعی از بانوان فوتبالیست برتر رده سنی بزرگسالان از سراسر کشور نیز در آن حضور دارند.

حاتمی عنوان کرد: هدف از برگزاری این اردو گزینش بازیکنان برتر برای انجام دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بانوان رده سنی بزرگسالان ایران با تیم ملی بلاروس در فیفا دی است.

وی ابراز داشت: اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو شامل سمانه چهکندی از خراسان رضوی، زهرا خواجوی از همدان، رها یزدانی، حدیث بساط شیر و شهناز جعفری زاده از کرمان، کوثر عنبری، مریم نامی و فاطمه عزیزی از ایلام، کوثر کمالی و شقایق روزبهان از مازندران، سرشین کمانگر و فاطمه مخدومی از کردستان، بهناز طاهرخانی از قزوین، مونا حمودی و سارا ظهرابی نیا از خوزستان، هاجر دباغی، فاطمه عادلی، گلنوش خسروی، مینا نافعی و زهرا پورحیدر از اصفهان، شبنم بهشت از کهگیلویه و بویراحمد، افسانه چترنور، فاطمه امینه برازجانی، ملیکا متولی، یاسمن فرمانی، زهرا سربالی و فاطمه خندان از تهران، غزاله بنی طالبی از چهارمحال و بختیاری، ثنا صادقی از کرمانشاه و ملیکا محمدی از فارس است.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.