گفتگو با پروانه پناهپوری کاندیدای شورای شهر گچساران/ تشریح اهداف و برنامه‌ها برای شهروندان

پروانه پناهپوری از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر گچساران در گفتگو با افتونیوز به تشریح بخشی از اهداف و برنامه های خود پرداخت. وی بیان کرد: ضمن قدردانی از تلاش و همت عزیزانی که در طول ۵ دوره ی شورای اسلامی شهرستان گچساران تلاش نموده اند برخی برنامه ها و اهداف اینجانب برای رونق […]


پروانه پناهپوری از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر گچساران در گفتگو با افتونیوز به تشریح بخشی از اهداف و برنامه های خود پرداخت.

وی بیان کرد: ضمن قدردانی از تلاش و همت عزیزانی که در طول ۵ دوره ی شورای اسلامی شهرستان گچساران تلاش نموده اند برخی برنامه ها و اهداف اینجانب برای رونق بخشیدن به شورای شهر گسترش کمی و کیفی خدمات ارزنده و صادقانه به شهر و شهروندان شریف به ویژه شهروندان محروم و آسیب پذیر به شرح ذیل میباشد.
۱_ تلاش در جهت سامان دهی ساخت و ساز های داخل شهر
* بر اساس اصول شهرسازی و لحاظ نمودن طرح های تعریف شده طبق نقشه جامع شهر که باعث زیبایی منظر شهری می گردد.
۲_پیگیری تکمیل فضا ها و امکانات ناتمام ورزشی
* از قبیل سالنها_زمین چمن_استخر بانوان_پارک های محله ای_پارک بانوان_پیست های مخصوص دوچرخه سواری_جاده های سلامت ناتمام و احداث جاده سلامت های محله ای
۳_تشکیل شورای مشورتی فرعی در کنار شورای اسلامی شهر
*این شورا متشکل از نمایندگان یاوران شورا های محله ای، نخبه گان، جوانان و معتمدین هر محله که با تدوین برنامه و شرح وظایف علاوه بر ایجاد حس وحدت و همدلی بیشتر در شهر میتواند، بازوی قوی در رسیدن به اهداف باشد.
۴_طرح آموزش تفکیک زباله های تر و خشک در منازل و سپس در محله ها
*این امر تا حدودی مستلزم خدمات رسانی در مناطق محروم می باشد.
۵_تشکیل اتاق فکر با حضور افراد صاحب نظر و متخصص در زمینه برنامه ریزی برای داشتن یک شهر زیبا و پیشرفته
۶_ تشکیل شورای مشورتی بانوان
*این شورا نیز متشکل از بانوان بازنشسته_ طلاب_ زنان شاغل در ادارات_ زنان سرپرست خانوار_ زنان شاغل در اصناف مختلف_ فرهنگیان_ جوانان فعال در عرصه اای مختلف فرهنگی، مذهبی، علمی و اجتماعی که بطور ویژه به بررسی و رصد مسایل و مشکلات بانوان و انتقال آن به شورا و مسولین اقدام خواهد نمود. ضمنا نماینده شورا های فوق حق ورود به جلسات شورای شهر و جلسات مشورتی را بر حسب مورد خواهند داشت.
۷_ حمایت از تشکل ها و NGO های محیط زیست