نزاع شدید بر سر ستاد رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد

ابتدا و خیلی زود خبر تشکیل یک ستاد مردمی به ریاست مصطفی شجاعیان به بیرون آمد، خبری که با واکنش تند شیخ صفدر پناهی رئیس ستاد رئیسی در سال ۹۶ و عضو یک شورای دیگر مواجه شد


اَفتونیوز _ در حالی که ابراهیم رئیسی در روز ثبت نام اعلام کرد هزینه ای برای راه اندازی ستاد ندارد و شعار هر خانه یک ستاد را مطرح کرد اما هنوز کار رسمی ستادها آغاز نشده شاهد ایجاد تنش و اختلافات شدید در میان طیف های گوناگون اصولگرا در کهگیلویه و بویراحمد در جهت تصاحب ستاد وی هستیم.
ابتدا و خیلی زود خبر تشکیل یک ستاد مردمی به ریاست مصطفی شجاعیان به بیرون آمد، خبری که با واکنش تند شیخ صفدر پناهی رئیس ستاد رئیسی در سال ۹۶ و عضو یک شورای دیگر مواجه شد. بعد از این اعتراض مقرر شد رئیس ستادی که از اول بنا نبود تشکیل شود به صورت مشورتی میان دو طیف اصولگرا و دو نماینده استان در مجلس معرفی شود. این تصمیم این بار با مخالفت و انتقادات شدید شیخ محمد عبدی پور رئیس دفتر جبهه پایداری در کهگیلویه و بویراحمد مواجه شد و حالا گفته می شود نه تنها تفاهم و توافقی شکل نگرفته است که تنش شدیدتر نیز شده است.
خیال پیروزی قطعی رئیسی اصولگرایان را به تکاپو انداخته است که هر کدام زودتر و کاملتر همه سازمان ستاد را صاحب شوند. اگر قرار باشد شبیه همین بازی در تهران نیز اتفاق بیفتد هیچ بعید نیست بلایی که در سال ۹۲ بر سر اصولگرایان آمد مجدد تکرار شود.
نکته جالب تر آن است که اگر قرار بر پیروزی و ریاست جمهوری رئیسی باشد این‌جریان ها با این رویه چگونه با قدرت و مسئولیت های دولت و گروه های مخالف برخورد خواهند کرد؟