حمایت هیات کاراته شهرستان کهگیلویه از کاندیداتوری 《مصطفی پارسایی》

هیات کاراته شهرستان کهگیلویه و جمع کثیری از کاراته کاران شهرستان از کاندیداتوری مصطفی پارسایی بعنوان نماینده جامعه ورزشی حمایت کردند


به گزارش اَفتونیوز در جلسه ای که به دعوت از هیات کاراته شهرستان کهگیلویه برگزار شد و این ورزشکاران حمایت رسمی خود را از مهندس مصطفی پارسایی اعلام کردند.
قدرت الله عادل پور رئیس هیات کاراته شهرستان کهگیلویه در این رابطه گفت : با توجه به اینکه، شورای شهر نقطه عطفی برای پیشرفت هر شهرستان در زمینه های فرهنگی و اجتماعی قلمداد می شود و تاکنون هیچ فردی با سوابق ورزشی وارد شورای شهر نشده و علاوه براین، حتی فردی حامی فضاهای ورزشی تاکنون در شورای شهر دهدشت حضور نداشته است ما حضور مهندس پارسایی را به فال نیک‌میگیریم و در این مسیر حامی ایشان خواهیم بود.

وی در ادامه افزود، جامعه ورزشکاران امروز نیازمند نماینده ورزشی و درد آشنا  در شورای شهر است. مهندس پارسایی بعنوان کاندیدی  با روزومه درخشان ورزشی وارد این عرصه انتخابات شورای شهر شد و این موضوع  مایه خرسندی و خوشحالی ماست و کوچکترین وظیفه جامعه ورزشی حمایت از نماینده خود می باشد.

او در ادامه اضاف کرد، مصطفی پارسایی با فعالیت در هیات هندبال شهرستان و اکنون در هیات استانی هندبال تلاش ها و فعالیت های بی دریغی داشته اند و باشگاه فراز بام خائیز الگوی همه جامعه ورزشی شهرستان و استان می باشد.
این ورزشکار در پایان عنوان کرد، شورای شهر و شهرداری ها دارای اعتبارات فرهنگی هستند و ورزش نیز ذیل مقوله فرهنگ می گنجد و انتظار این است با حضور فردی از جامعه ورزشی در شورا بخشی از مطالبات و خواسته های این گروه تحقق پیدا کند.