نیکزاد: فقط برای یک نفر حکم زدیم/ همه‌ی ستادهای رئیسی زیر نظر «بیگلری» فعالیت کنند

علی نیکزاد رئیس ستاد مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی در کشور از برخی حاشیه سازی‌ها در کهگیلویه و بویراحمد ابراز نگرانی کرد و گفت: در این استان برای آقای آرمان بیگلری به عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی حکم صادر شده و همه ملزم بوده با وی همکاری کنند. وی در گفت‌وگو با خبرنگاران […]


علی نیکزاد رئیس ستاد مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی در کشور از برخی حاشیه سازی‌ها در کهگیلویه و بویراحمد ابراز نگرانی کرد و گفت: در این استان برای آقای آرمان بیگلری به عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی حکم صادر شده و همه ملزم بوده با وی همکاری کنند.

وی در گفت‌وگو با خبرنگاران در محل ستاد مرکزی آیت الله رئیسی، اظهار داشت: هر فردی را آقای بیگلری برای مسئولیت در ستاد انتخاب و معرفی کردند برای ستاد مرکزی مورد پذیرش و تایید بوده و ابلاغ دریافت می‌کنند.

علی نیکزاد از برخی نیروهای انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد خواست به جای حاشیه سازی دست به دست هم داده و با تعامل و همکاری با آرمان بیگلری برای پیشبرد اهداف که همان مشارکت پرشور و انتخاب اصلح بوده تلاش کنند.

وی صدور هرگونه عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی در کهگیلویه و بویراحمد جز آرمان بیگلری را تکذیب کرد و ادامه داد: همه ستادهای مردمی زیر نظر شورای هماهنگی ستادهای مردمی به مسئولیت آقای آرمان بیگلری فعالیت کنند.