دباغ‌امینی رئیس ستاد همتی در استان:

اقبال مردمی به «دکتر همتی» بعد از مناظره سوم/ هیچ گشایشی در قهر با صندوق رای نیست

رئیس ستاد دکتر همتی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعد از مناظره سوم نامزدهای ریاست جمهوری اقبال مردمی به سمت دکتر همتی در حال افزایش است. به گزارش افتونیوز، ابراهیم دباغ امینی گفت: بعد از برگزاری مناظره سوم و پایانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اقبال مردمی به دکتر همتی افزایش یافته به گونه ای […]


رئیس ستاد دکتر همتی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعد از مناظره سوم نامزدهای ریاست جمهوری اقبال مردمی به سمت دکتر همتی در حال افزایش است.

به گزارش افتونیوز، ابراهیم دباغ امینی گفت: بعد از برگزاری مناظره سوم و پایانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اقبال مردمی به دکتر همتی افزایش یافته به گونه ای که در نظرسنجی ها و رصد فضای مجازی به خوبی قابل مشاهده است.

دباغ امینی افزود: گزارش‌هایی که ما از استان‌های مختلف و ستادهای انتخاباتی گرفته‌ایم این است که بعد از مناظره جمعیت زیادی در ستادهای دکتر همتی حضور یافتند. همچنین بر اساس آنچه در سایت‌ها و حوزه فضای مجازی و رصد این فضا اتفاق افتاده رشد روزافزون اقبال به سمت دکتر همتی را نشان می دهد.

رئیس ستاد دکتر همتی در استان بیان داشت: در سطح استان هم بعد از مناظره سوم آنچه به صورت میدانی قابل مشاهده است خوشبختانه تعداد زیادی از افراد و دوستان با تماس، پیام و حضور فیزیکی در ستاد حمایت خود را نشان دادند و از آنچه که دکتر همتی در این مناظره بیان کرد و مصالح مختلف بخش‌های کشور را از جمله حوزه جوانان، زنان و کشاورزی، سیاست خارجی، بحث تحریم‌ها مطرح کرد راضی بودند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: مخالفان و رقبای انتخاباتی دکتر همتی در این مناظره ها بحث تحریم های ظالمانه را که یک جنگ بوده و بسیاری از مشکلات کشور ناشی از آن بوده را به بی‌مدیریتی دولت‌مردان نسبت میدهند و سعی دارند اثرات این تحریم ها که زندگی و معیشت مردم را دچار مشکل کرده را نادیده گرفته و اصطلاحا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

دباغ امینی تصریح کرد: همه میدانیم که صادرات و واردات و میزان صادرات نفتی که به‌هرحال ما داشتیم قبل‌از تحریم‌ها قابل قیاس نبود و حتی صادرات نفت به کمتر از صد هزار بشکه در روز رسید که اقتصاد کشور را دچار مشکل اساسی کرد. متاسفانه اردوگاه رقیب همه این مشکلات و معضلات اقتصادی و معیشتی مردم به ویژه اقشار کم‌درآمد که باعث نارضایتی مردم از وضعیت موجود شده را به دولت و مسایل داخلی نسبت میدهد که در مناظره دکتر همتی به درستی اشاره کرد که تحریم ها و عدم تصویب fatf باعث بسیاری از این مشکلات شده است.

وی تاکید کرد: دکتر همتی در این مناظره به مردم اطمینان دادند که اقتصاددان هستند و دارای برنامه و بینش اقتصادی بوده و تجربه موفقی در مهار تورم در بانک مرکزی داشتند. یکی از مواردی که مردم نیز در آن دچار ضرر و زیان زیادی شدند بورس بود که برخی رقبا در این زمینه دکتر همتی را مقصرمی دانستند اما وی با شفاف سازی و اشاره به نامه خود به رهبری، در این باره هشدارها را داده بود.

دباغ امینی گفت: عملکرد دکتر همتی در بحث توقف تورم بسیار ستودنی است و اگر تلاشهای وی نبود نرخ تورم مثل برخی از کشورها به بالای هفتاد و هشتاد درصد می‌رسید.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر همتی در استان اظهار داشت: بدنه جریان اصلاح طلبی مایل به رای دادن به همتی هستند و برخی از سران اصلاحات نیز در پیامهای خود از دکتر همتی حمایت کردند ولی بیش از هر چیز حضور مردم در پای صندوقهای است که می تواند آرای خوبی را به سبد دکتر همتی وارد کند.

وی گفت: این مناظره ها برخی از مردم که برای رای دادن مردد بودند را به رای به دکتر همتی علاقه مند کرده است و نتایج برخی نظرسنجی هم به‌همین مسئله صحه گذاشته است.

این فعال سیاسی تصریح کرد: امیدواریم در روزهای آتی برخی از مردم که مردد هستند و حتی کسانی که با صندوق رای قهر کردن از این تصمیم خود گذشته و با حضور در انتخابات حماسه دیگری را رقم بزنند.

دباغ امینی در پایان مردم را به حضور درصحنه انتخابات فراخواند و گفت: هیچ گشایشی در قهر با صندوق رای به وجود نمی آید از مردم عزیز خواهش می‌کنیم که ساده‌انگاری نکنند و با تحلیل مسائل مختلف کشور و با بینش و خرد جمعی حتما پای صندوق‌های رای حضور یابند و با رای به کاندیدای جریان اصلاحات دکتر همتی، آینده‌ای درخشان را در کنار هم برای کشور رقم بزنیم و در چهارسال آینده شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی کشور باشیم.

مسعود آرام