انشقاق و اختلاف عیان در ستادهای رئیسی در استان/ برگزاری همزمان دو تجمع در حمایت از رئیسی در یاسوج

انشقاق و دو دستگی در ستادهای ابراهیم رئیسی در یاسوج بیش از پیش عیان شده است. به گزارش افتونیوز، در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت تا پایان فرصت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است ستادهای ابراهیم رئیسی در یاسوج برای عصر چهارشنبه برنامه تجمع و سخنرانی برای این نامزد اصولگرای انتخابات تدارک دیده […]


انشقاق و دو دستگی در ستادهای ابراهیم رئیسی در یاسوج بیش از پیش عیان شده است.

به گزارش افتونیوز، در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت تا پایان فرصت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است ستادهای ابراهیم رئیسی در یاسوج برای عصر چهارشنبه برنامه تجمع و سخنرانی برای این نامزد اصولگرای انتخابات تدارک دیده اند.

نکته جالب توجه این است که بعد از حرف و حدیثهایی که بر سر ریاست ستادمرکزی رئیسی در استان بین تیم روشنفکر نماینده بویراحمد در مجلس و تیم هدایتخواه چهره شاخص اصولگرایان به وجود آمده اکنون این دو گروه دو تجمع جداگانه و همزمان برای رئیسی برگزار می کنند.

تیم روشنفکر و ستاد مرکزی رئیسی به محوریت آرمان بیگلری تجمع و سخنرانی خود را عصر چهارشنبه ۲۶ خرداد با حضور برادرزاده رئیسی و روشنفکر در جلو ستاد واقع در خیابان معلم یاسوج اعلام کرده اند  و درست در همین زمان تیم منصوب به هدایتخواه (به محوریت خلقی پور و شورای ائتلاف) تجمع و سخنرانی دیگری در پارک ولایت یاسوج را با سخنرانی محمد موحد نماینده کهگیلویه تدارک دیده اند.

این دو گروه که اختلافاتشان از قبل از انتخابات مجلس ۹۸ شروع شده و تا کنون نیز ادامه دار بوده دامنه این اختلاف را به انتخابات ریاست جمهوری و ستادهای رئیسی در استان کشانده اند و در صورت پیروزی نامزد موردنظرشان در انتخابات و تشکیل دولت، به احتمال زیاد در آینده نیز بر شدت آن افزوده خواهد شد.

به نظر می رسد بیش از آنکه این دو تجمع برای رئیسی باشد قدرتنمایی این دو گروه اصولگرا در مقابل همدیگر است.

نکته جالب دیگر در عنوانی است که برای ستادهای انتخاباتی بکار می برند شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در استان است و دقیقا آن چیزی که بیشتر عیان می شود ناهماهنگی این ستادها است و این تاکید بر هماهنگی جنبه طنز ماجرا را بیشتر میکند.