مورد عجیب انتخابات در گچساران/ اعتراض مردم و بی‌تفاوتی مسئولان

انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس در حالی امروز آغاز شد که با تاخیر طولانی آغاز شد و ناهماهنگی در میان مسئولان برگزار کننده در شعب رای گیری موج می زد. به گزارش افتونیوز، بر اساس مشاهدات خبرنگار افتونیوز در گچساران مورد عجیبی نیز رخ داده که اعتراض مردم […]


انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس در حالی امروز آغاز شد که با تاخیر طولانی آغاز شد و ناهماهنگی در میان مسئولان برگزار کننده در شعب رای گیری موج می زد.

به گزارش افتونیوز، بر اساس مشاهدات خبرنگار افتونیوز در گچساران مورد عجیبی نیز رخ داده که اعتراض مردم را به همراه داشته است.

در یکی از شعب اخذ رای در منطقه کارکنان گچساران (بنیاد شهید) اسامی کاندیداهای شورا بیرون از محل اخذ رای قرار دارد که افراد برای انتخاب افراد مورد نظر و نوشتن نام و کد الکترونیکی این کاندیداها باید از محل اخذ رای بیرون بیایند و پس از نوشتن تعرفه دوباره به داخل ساختمان برگشته و رای خود را به صندوق بیاندازند.

بر اساس قانون، باید اسامی کاندیداها در کنار صندوق و در همان محل که مسئولان شعبه حضور دارند نصب شود تا مردم بتوانند راحت تر رای دهند.

این موضوع باعث سوءاستفاده برخی از هواداران کاندیداها شده که افرادی که تعرفه در دست دارند را تحت فشار قرار داده تا به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

گویا برخی از رای دهندگان نیز به مسئولان این شعبه اعتراض کرده اند اما هیچ ترتیب اثری به این اعتراضها داده نشده است.

تصاویر گویا هستند: