قیمت های عجیب پرواز یاسوج به مشهد

بالاخره پس از مدت ها اتفاق خوب پرواز یاسوج به مشهد برای اولین بار راه اندازی شد.

به گزارش اَفتونیوز، سالها بود مردم کهگیلویه و بویراحمد تقاضای برقراری پرواز یاسوج به مشهد را داشتند، که البته ممکن نشد و همان تنها پرواز به تهران هم همواره نامنظم برگزار می‌شده.

امسال اما شاهد افزایش روزهای منظم پرواز تهران و اتفاقی نو یعنی برقراری پرواز مشهد بودیم.

گران‌فروشی عجیب هواپیمایی پارس!

هواپیمای پارس عمده پروازهای فرودگاه یاسوج را انجام می‌دهد، عمده پروازهای تهران و پروازهای مشهد را این شرکت انجام می‌دهد.

در مسیر تهران این شرکت افزایش قابل توجهی به قیمت بلیط ها داده است.

در مقایسه با هواپیمای معروف و با کیفیت ماهان و برای این خط پروازی قیمت های این شرکت بسیار بالا است.

شرکت ماهان پروازهای خود به یاسوج را با قیمت ۵۶۰ هزار تومان انجام میدهد در حالیکه همین مسیر پروازی را هواپیمایی پارس با قیمت ۷۶۰ هزارتومان یعنی ۲۰۰ هزار تومان بیشتر انجام میدهد.

این قیمت گذاری پارس قطعاً به زودی صدای ماهان با آن اعتبار و برند در کشور را هم در می‌آورد و قیمت های این شرکت نیز تغییر خواهد کرد که در نهایت ضررش برای مردم است.

در مسیر مشهد نیز قیمت های پارس بسیار گزاف است ورقم ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی را برای مردم عرضه کرده است، رقمی که به هیچ وجه نه با شرایط اقتصادی مردم نمی‌خواند.

اگر به قیمت های شیراز مشهد نگاه کنیم بسیار به صرفه تر است مردم مسیر شیراز را برای پرواز به مشهد انتخاب کنند.

این هم قیمت های شیراز به مشهد که حداقل اختلافی بیش از ۵۰۰ هزار تومان را با محور یاسوج مشهد دارد که طبیعی و عقلانی است مردم به این قیمت پارس نه بگویند.

از مسئولان انتظار می‌رود در کنار اقدامات خوب برای برقراری پروازهای ، به دنبال رعایت قیمت گذاری توسط شرکت ها هم باشند و اگر تخلفی هست حتماً به سازمان هواپیمایی و وزارت راه گزارش کنند و به مردم هم نتایج اقداماتشان را بگویند./ بویرنیوز