مدیرکل راه و شهرسازی :

۵۳هزار مترمربع زمین دولتی در کهگیلویه و بویراحمد رفع تصرف شد

به گزارش اَفتونیوز به نقل از ایرنا، پژمان نیک اقبالی اظهار داشت: این اراضی که در قالب ۴۰ قطعه در شهرستان های مختلف کهگیلویه و بویراحمد از سوی افراد سودجو با احداث بنا ، نهالکاری و دیوارکشی شده بود به نفع دولت بازپس گیری شده است. وی بیان کرد : یگان حفاظت اداره کل راه […]


به گزارش اَفتونیوز به نقل از ایرنا، پژمان نیک اقبالی اظهار داشت: این اراضی که در قالب ۴۰ قطعه در شهرستان های مختلف کهگیلویه و بویراحمد از سوی افراد سودجو با احداث بنا ، نهالکاری و دیوارکشی شده بود به نفع دولت بازپس گیری شده است.

وی بیان کرد : یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی در استان با حکم قضایی این میزان زمین را رفع تصرف و ساخت و سازهای آن را تخریب کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ارزش ریالی زمین های رفع تصرف شذه امسال در استان را ۲۱میلیارد تومان عنوان کرد.

وی اضافه کرد: نیروهای یگان حفاظت از اراضی کهگیلویه و بویراحمد از طریق شماره تلفن چهار رقمی ۱۶۵۶ به صورت شبانه روزی جهت دریافت گزارش های مردمی در خصوص زمین خواری آماده پاسخگویی هستند.

نیک اقبالی یادآور شد: چنانچه شهروندان قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند، ابتدا استعلام های لازم در این خصوص را از طریق اداره کل راه و شهرسازی انجام دهند و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.