پروژه موگرمون گامی در راستای زیر ساخت گردشگری استان

گامی دیگر در راستای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری استان: ۸ میلیارد ریال به پروژه گردشگری موگرمون لنده تخصیص یافت مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص ۸ میلیارد ریال اعتبار به پروژه گردشگری موگرمون لنده خبر داد. به گزارش افتوتیوز؛ مجید صفایی در بازدید از پروژه‌های گردشگری شهرستان لنده، گفت: اردوگاه گردشگری […]


گامی دیگر در راستای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری استان:
۸ میلیارد ریال به پروژه گردشگری موگرمون لنده تخصیص یافت
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص ۸ میلیارد ریال اعتبار به پروژه گردشگری موگرمون لنده خبر داد.
به گزارش افتوتیوز؛ مجید صفایی در بازدید از پروژه‌های گردشگری شهرستان لنده، گفت: اردوگاه گردشگری موگرمون در شهرستان لنده اولین زیرساخت گردشگری این شهرستان است و تا قبل از این در شهرستان لنده هیچ‌گونه زیرساخت گردشگری ایجاد نشده بود.
صفایی با تقدیر از مشارکت بیناد علوی در ایجاد این اردوگاه گفت: بیناد علوی برای ساخت این پروژه بزرگ گردشگری بیش از ۱۷ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: فاز اول این اردوگاه شامل ایجاد نمازخانه، محوطه‌سازی، سنگ‌فرش بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی اظهار کرد: با تخصیص ۸ میلیارد ریال اعتبار به این پروژه سکوهای نشینمن، سوئیت اقامتی و آلاچیق ایجاد می‌شود.
صفایی ادامه داد: این اعتبار از محل اعتبارات جهش تولید در سال ۹۹ است که هم‌اکنون تخصیص پیدا کرده است.
بر پایه این گزارش اولین زیر ساخت گردشگری در منطقه گردشگر پذیر موگرمون شهرستان لنده در شهریورماه سال گذشته با حضور نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده در مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد و هم اکنون از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار است.