پیام تشکر خانواده زنده یاد خواجوی از اقشار مختلف مردم، مسولین و سیاسیون

خانواده زنده یاد علی خواجوی سیاستمدار بنام و شناخته شده استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام هایی از ابراز همدردی اقشار مختلف مردمی،جریانات سیاسی و کادر درمان بیمارستان های شهید رجایی گچساران و شهید جلیل یاسوج تشکر کردند. بسم الله الرحمن الرحیم من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق با نهایت احترام و به حکم […]


خانواده زنده یاد علی خواجوی سیاستمدار بنام و شناخته شده استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام هایی از ابراز همدردی اقشار مختلف مردمی،جریانات سیاسی و کادر درمان بیمارستان های شهید رجایی گچساران و شهید جلیل یاسوج تشکر کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
با نهایت احترام و به حکم ادب و حق شناسی، از همه عزیزان و سروران، احزاب و جناحهای سیاسی، شخصیتهای برجسته سیاسی و اجتماعی، فعالان مدنی، مدیران و مسئولین کشوری، استانی و شهرستان، ، دوستان، آشنایان و اقوام که از راههای دور و نزدیک قدم بر چشممان گذاشته و بازماندگان را در تحمل این مصیبت بزرگ یاری بخشیدند و با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خود مورد تفقد قرار دادند و مرهمی بر قلب داغدارمان بودند، صمیمانه تشکر می‌کنیم و از خداوند بزرگ می‌خواهیم که هرگز غمی بر زندگی آن‌ها سایه نیفکند؛ ضمن آرزوی سلامتی و سعادت برای شما عزیزان؛ شادکامی‌تان را از درگاه حضرت احدیت خواهانیم. باشد به شادی، محبت‌های شما بزرگواران را پاسخگو باشم.
امیدواریم خداوند بزرگ عنایت فرماید تا بتوانیم لطف و زحمات یکایک عزیزان را جبران نماییم.
ممنون و سپاسگزاریم
از طرف همسر و فرزندان مرحوم علی خواجوی

همچنین در پیام دیگری آمده:
به نام خدا
بدین وسیله؛ از زحمات پزشکان و پرستاران و بخش مراقبتهای ویژه ،ICU ، کادر درمان و همچنین کادر اداری بیمارستان شهید جلیل یاسوج و بیمارستان شهید رجایی گچساران که تمام تلاش خود را در رابطه با بیماری همسر/پدرمان مرحوم علی خواجوی انجام دادند کمال تشکر و قدردانی را داریم.
امید است خداوند متعال لطف و رحمت خود را شامل حال این عزیزان نموده و نگهدارشان باشد.
از طرف همسر و فرزندان مرحوم علی خواجوی