برقراری پرواز هواپیمایی پارس در گچساران/باز هم قیمتی بالاتر از ماهان+(سند)

روز گذشته هواپیمایی پارس پروازهای خود را به گچساران شروع کرد اما قیمت ها گران تر می باشد


به گزارش اَفتونیوز با نگاهی به قیمت های این شرکت در مسیر یاسوج نیز به گرانتر بوده بلیط ها به نسبت دو شرکت ماهان و معراج می‌رسیم.

این در حالی است که معراج و ماهان جزو ایرلاین های مطرح کشور هستند و معمولاً پول بلیط آنها گرانتر از سایر ایرلاین ها است.

با این وجود شرکت های معراج و ماهان شرایط مردم را درک کرده و با مبالغی متعادل به پرواز در محور کهگیلویه و بویراحمد پرداخته اند. البته معراج ظاهراً از یاسوج موضوعی که مسئولان فرودگاه اما عدم حضور معراج را به کمبود تجهیزات جت استارت در فرودگاه نسبت داده اند و اعلام کرده اند این مسأله یا همکاری استانداری مرتفع و به‌زودی معراج برمی‌گیرد و حتی پرواز کیش هم راه اندازی می‌شود.

موضوع وقتی جالب تر است که بدانیم مثلا در محور یاسوج ماهان پروتکل ها را رعایت می‌کند و با ظرفیت کامل سفر نمیکند اما این موضوع در پارس رعایت نمی‌شود و جالب اینکه بلیط ها را گرانتر هم می‌فروشد!

در پرواز مشهد نیز آنچه در سایت ها مشخص است قیمت بالای ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی بلیط است.

وقتی این مسأله را عنوان کردیم مسئولان فرودگاه یاسوج گفتند باید از شرکت زرین بخرید تا قیمتی کمتر (یک میلیون و صد و پنجاه هزار تومان) پرداخت کنید، این چه حرفی است؟ خب بسیاری از افراد یا مراجعه به سایت های فروش بلیط و نرم افزارهای خود اقدام به خرید میکنند و در آنجا با مبالغ بسیار گران بلیط روبرو هستند.

۰

خب افزایش پروازها اقدام قالب توجه و ارزشمندی بود که رخ داد، اینکه در یک روز دو پرواز داشته باشیم بی سابقه بوده است، اما به چه بهایی؟

چرا مسئولان در قبال افزایش چند باره قیمت های هواپیمایی پارس سکوت کرده اند؟ چرا تعزیرات ورودی نکرده است به ماجرا؟

جا دارد مسئولان نظارتی به نحوه ورود و کار هواپیمایی پارس در خطوط هوایی کهگیلویه و بویراحمد ورود و موضوع را موشکافی ‌‌کنند ، اینکه نمیشود شرکتی ورود کند همه پروازها را گرانتر از معمول برپا کند و همین ورود او موجب دلسردی دیگر ایرلاین ها که بلیط ها را ارزانتر به مردم می‌فروشند، بشود.

به گزارش اَفتونیوز، قطعاً اگر مطالبه گری اتفاق نیفتد شاهد بی بندو باری و افزایش و تغییر قیمت های غیر منطقی خواهیم بود که موجبات زحمت و نگرانی مردم خواهد شد، انتظار از متولیان دستگاه های نظارتی ورود مؤثر به اینچنین وقایع هستند.