برگزاری کلاس آموزش موسیقی در دهدشت

انجمن موسیقی شهرستان کهگیلویه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، کلاس های آموزش موسیقی برگزار می نماید. سجاد  نریمان، رئیس انجمن موسیقی شهرستان ضمن اعلام این خبر افزود: انجمن موسیقی شهرستان کهگیلویه، کلاس های آموزشی متنوعی را با حضور اساتید شهرستانی واستانی و ملی در سازهای مختلف از جمله  سنتور،تار و سه تار، گیتار، تمبک […]


انجمن موسیقی شهرستان کهگیلویه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، کلاس های آموزش موسیقی برگزار می نماید.

سجاد  نریمان، رئیس انجمن موسیقی شهرستان ضمن اعلام این خبر افزود: انجمن موسیقی شهرستان کهگیلویه، کلاس های آموزشی متنوعی را با حضور اساتید شهرستانی واستانی و ملی در سازهای مختلف از جمله  سنتور،تار و سه تار، گیتار، تمبک و دف، ویولن، کمانچه، آواز،پیانو،سلفژ و موسیقی کودک برگزار می نماید.

نریمان اضافه کرد: اولویت ما آموزش موسیقی کودک و سازهای اصیل ایرانی می باشد و به همین منظور با استفاده از اساتید مجرب قصد داریم سرمایه گذاری گسترده ای را در این بخش انجام دهیم.

رئیس انجمن موسیقی شهرستان،  هدف از برگزاری این کلاس ها را ترویج  موسیقی اصیل ایرانی و ارزش گذاری آن، کشف و تشویق استعدادهای جوان در بین علاقه مندان این رشته عنوان کرد.

نریمان رئیس انجمن موسیقی شهرستان کهگیلویه ادامه داد: این کلاس ها در طول سال و به صورت مستمر و طبق یک برنامه منظم هفتگی برای هنرجویان با سنین مختلف در نظر گرفته شده است تا آموخته های خود را در ذهن تثبیت کنند و به فراموشی نسپارند؛ چون اگر مدتی روی آن کار نشود تمام هزینه، وقت و زحمات هنرجویان به هدر خواهد رفت.

علاقه خندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس:۰۹۱۷۷۴۴۷۰۲۰ تماس بگیرند یا به پیج انجمن موسیقی در اینستا گرام مراجعه کنند:
kohgiluyeh_music_association