شوک به ورزش استان/ فراز بام خائیز در آستانه کناره گیری از لیگ برتر هندبال

در حالی که قرار بود در این ماراتن ملی تیم های هندبال فراز بام خائیز ،ذوب‌آهن اصفهان، ستارگان دشتستان، سپاهان نوین، فولاد مبارکه سپاهان، زغال سنگ‌طبس خراسان‌جنوبی ، نفت و گاز گچساران ، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان و پاس ناجای قم به رقابت بپردازند اما گویا فرازبام قصد انصراف از بازی ها را دارد! .


سی‌وچهارمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاهای ایران از ۲۲ مردادماه جاری به صورت متمرکز در تهران آغاز می‌شود.
به گزارش اَفتونیوز ، مراسم قرعه‌کشی سی‌و‌ چهارمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های ایران چندی پیش برگزار و نحوه رقابت‌ها تیم‌ها در فصل پیش‌رو مشخص شد.
در پایان مقرر شد سی‌و‌ چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برترهندبال مردان باشگاه های ایران به صورت دوره‌ای (رفت‌و‌برگشت) و متمرکز از دهه سوم مرداد ماه با شرکت ۱۰ تیم در یک گروه آغاز می‌شود که در صورت اضافه شدن تیمی به جمع لیگ برتری‌ها تا آغاز رقابت‌ها، به عنوان تیم یازدهم و دوازدهم در جدول مسابقات قرار می‌گیرد.
نکته عجیب ماجرا اینجاست که تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت که در سه سال اخیر یکی از تیم‌های تاثیرگذار رقابت‌های لیگ برتر بود با وجود حضور در مراسم قرعه‌کشی در آستانه کناره‌گیری از رقابت‌های لیگ برتر قرار گرفت. گفته می‌شود وجود برخی مشکلات مالی و عدم توجه مسئولان به تنها تیم بخش خصوصی استان موجب شده تا مسئولان چنین تصمیمی بگیرند.
این اتفاق می‌تواند شوک بزرگی به هندبال دهدشت باشد؛ مسئولان باشگاه فرازبام در سه سال اخیر بسیار تلاش کردند تا این تیم حضور آبرومندی در لیگ برتر داشته باشند، اما امسال شرایط متفاوت است و گویا حمایت چندانی از این تیم صورت نگرفته است.