اقرار دیرهنگام معاون استاندار/ افراد بی تخصصی که با فشارهای جانبی مدیر می شوند!

احد جمالی اگرچه دیر اما پرده از روندی نادرست در کهگیلویه و بویراحمد را افشا کرد. موضوعی که پیش از این توسط وی و اطرافیان اش انکار شده بود.


اَفتونیوز_ در سالهای اخیر نام معاونت سیاسی و امنیتی استانداری در محافل سیاسی استان بر سر زبان ها بوده است. بسیاری قدرت نفوذ وی در مجموعه مدیریتی استان را در حد و اندازه شخص استاندار میدانند اما عده ای دیگر بر این‌باورند جمالی در این سالها متاثر از فضای سیاسی استان بیشتر تحت نفوذ نمایندگان بوده است و بیش از پیش خواسته های آنها را دنبال کرده است.
وی اخیرا اظهاراتی داشته است که بیش از پیش به شائبه دخالت نمایندگان استان در انتصاب مدیران دامن زده است. وی عنوان کرده است
بنده شخصاً با انتخاب مدیران کلنجار رفتم، یک مدیر در درجه اول باید کارشناس باشد و همینطور صلاحیت اخلاقی داشته باشد.

در همین استان مدیرانی هستند که به دلیل فشارهای جانبی مدیرند، مدیری که هیچگونه تخصصی نسبت به کار خود ندارد.

هیچ راهی برای اصلاح مسائل نداریم مگر اینکه نخبگان را به میدان راه بدهیم، نسبت به نخبگان نباید تنگ نظر باشیم و نباید در تعامل و مشورت با نخبگان منافع جناحی را درنظر بگیریم.

به گزارش اَفتونیوز این بخشی از سخنان معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شورای آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد بود.
احد جمالی اگرچه دیر اما پرده از روندی نادرست در کهگیلویه و بویراحمد را افشا کرد. موضوعی که پیش از این توسط وی و اطرافیان اش انکار شده بود.
بی شک دیر یا زود با تشکیل کابینه دولت جدید احد جمالی از استان خواهند رفت اما رفتارهای دوگانه از اذهان پاک نخواهد شد، نمی شود از یک طرف خود را اصلاح طلبی، اعتدالی معرفی کرد و از طرف دیگر، با نمایندگان که هیچ صنمی با دولت و سیاست های آن ندارند همسو بود.

احد جمالی، در بین سیاسیون استان فارس چهره گمنامی نیست.وی که سال ها رئیس حزب اعتماد ملی در استان بوده است و در سال ۹۲ رئیس ستاد عارف در انتخابات ریاست جمهوری بود و با کناره گیری وی به ستاد روحانی پیوست.
او متولد شهر فسا و از سوابقی همچون مدیر آموزش و پرورش و مدیر کل حراست استانداری فارس در دولت اصلاحات را در کارنامه داشت که انتظار میرفت با جدیت بیشتری در مقابل خواسته های خارج عرف نمایندگان ایستادگی کند.