ایستگاه موبایل روستای چشمه چنار_محور یاسوج به اقلید با حضور 《نماینده بویراحمد》افتتاح شد

نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح و بهره برداری از ایستگاه موبایل روستای چشمه چنار که باحضور فرماندار شهرستان بویراحمد و مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد، ضمن تبریک هفته دولت، گفت: امروز همچنان که شاهد هستید یکی از پروژه هایی که باتلاش دست اندرکاران به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید، پروژه افتتاح ایستگاه موبایل چشمه چنار است که نه تنها این روستا بلکه بخشی از مسیر یاسوج به اقلید نیز از این نعمت برخوردار خواهند شد.

*افتونیوز_* نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح و بهره برداری از ایستگاه موبایل روستای چشمه چنار که باحضور فرماندار شهرستان بویراحمد و مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد، ضمن تبریک هفته دولت، گفت: امروز همچنان که شاهد هستید یکی از پروژه هایی که باتلاش دست اندرکاران به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید، پروژه افتتاح ایستگاه موبایل چشمه چنار است که نه تنها این روستا بلکه بخشی از مسیر یاسوج به اقلید نیز از این نعمت برخوردار خواهند شد.

مهدی روشنفکر در این آیین افزود: باتوجه به شرایط و وضعیتی که در این منطقه داشتیم سالیان سال مردم منتظر اینترنت پرسرعت بودند که بعد از مدتها انتظار از این نعمت برخوردار خواهند شد.
لازم به ذکر است؛ مجموع اعتبار این پروژه ۱۵ میلیارد ریال بوده و با تلاش مسئولان به نتیجه رسیده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان نیز در این آئین با بیان اینکه خدمت باید عاشقانه و بی منت باشد، گفت: در آموزه های دینی داریم خدمتی که بی منت باشد در حد قربه الی الله و عبادت است.
سید محمد هادی امیری افزود: روزی که سکان مخابرات را در دست گرفتم، اولین اقدام آگهی مناقصه فیبر نوری یاسوج به کاکان بود، اگرچه مخالفت‌هایی شد اما باپیگیری‌های مکرر توانستیم با قوه مشکل گشایی نماینده مردم مرکز استان در مجلس شورای اسلامی این مشکل را حل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: پروژه فیبر نوری منطقه کاکان به نحو احسنت پیگیری و به سرانجام رسید و ان‌شاءالله ثمرات آن را طی ماه‌های آینده در منطقه خواهیم دید. پروژه امروز(پروژه تأمین ارتباط اینترنت پرسرعت روستای چشمه چنار) نیز با کمک‌ها و رایزنی‌های دکتر روشنفکر و به یاد آیت الله ملک‌حسینی که زادگاه ایشان در این منطقه واقع شده، همچنین زمین اهدایی این طرح متعلق به ایشان هستند، افتتاح شده و امیدواریم این طرح مشکل گشای مردم باشد.
دکتر روشنفکر نیز در ادامه با اشاره به تلاش‌های دست اندرکاران حوزه مخابرات استان، تصریح کرد: آقای مهندس امیری در راس این تشکیلات حضور داشته و در تلاش برای حل مشکلات هستند، نعمت های منابع انسانی فراوانی داریم که باید قدردان آن باشیم.
روشنفکر در بخش دیگری از سخنان بااشاره به نقش و جایگاه حضرت آیت الله ملک حسینی در انقلاب و به ویژه در خطه جنوب گفت: در استان چهره های شاخص زیاد و پتانسیل های نیروی انسانی زیادی داریم، جا دارد یادی کنیم از نقش عظیمی که دکتر علی ملک حسینی در ایران و خاورمیانه دارند و آرزوی توفیق بیشتر برای آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی از خداوند طالبیم.
خوشبختانه در این استان اگرچه شرایط خاص اقلیمی دارد، طبیعت و شرایط خشن صعب العبور و کوهستانی بوده ولی انقلاب اسلامی از آغاز تاکنون توانسته نعمت ها را یکی پس از دیگری در اختیار مردم قرار دهد و مردم نیز نسبت به این خدمات شاکر و قدردان هستند.