فیلم سینمایی «درب» وارد مرحله صداگذاری شد

فیلم «دِرب» درباره یک مامور اداره برق است که قرار است برق خانه‌ای که در آن مرد معلولی با پسرش که توان جسمی ندارد زندگی می‌کنند را وصل کند.


به گزارش روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «دِرب » به نویسندگی و کارگردانی هادی محقق و تهیه کنندگی رضا محقق پس از مراحل پایانی تدوین توسط فرشادعباسی ، وارد مرحله صداگذاری شد. حسین قورچیان کار صداگذاری این پروژه سینمایی را برعهده دارد.

فیلم «دِرب» درباره یک مامور اداره برق است که قرار است برق خانه‌ای که در آن مرد معلولی با پسرش که توان جسمی ندارد زندگی می‌کنند را وصل کند.

این فیلم در کهگیلویه‌ و بویراحمد روستاهای اطراف شهر سوق تصویربرداری شده و از بازیگران  آن می توان به هادی محقق، محمد اقبالی، عبدالله نوری، امیرعباس اسکندری، حمدالله عزیزی، ماهتاب عزیزی، طلوع خان جهان بازی، امیر مهدی نوری، یاور تخشا، عیسی خیبرمنش، محمد علوی، گلی جان فتحی، روح الله برزگر، مهدی بهشتی پور، مریم بهشتی پور، حسین اسکندری و محمد واصلی اشاره کرد.

رضا محقق تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد و از دیگر عوامل آن می توان به فیلمبردار: منصور عبدالرضایی، صدابردار: امیرمهدی نوری، طراح صحنه و گریم: عیسی خیبرمنش، دستیار اول کارگردان و دستیار اول فیلمبردار: قبادجمشیدنژاد، عکاس: امیرمهدینوری، مدیر تولید: عیسی خیبرمنش، مشاور امور برق:حسین اسکندری، حمل و نقل: یاور تخشا، دستیار دوم کارگردان : مهدی بهشتی، پوستر: بابک یادگاریان، مترجم:محمود رضا زرین چنگ و فرنود سمیع یوسفی، لابراتوار دیجیتال ایران نوین فیلم استودیو خط فرضی، اصلاح رنگ: نیمادبیرزاده، دستیار تولید: محمد علوی اشاره کرد.