گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر بلندای دنا

نشست هماهنگی مسئولان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل صدا و سیمای استان با هدف اجرای برنامه‌های متنوع در هفته دفاع مقدس برگزار شد.


نشست هماهنگی مسئولان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل صدا و سیمای استان با هدف اجرای برنامه‌های متنوع در هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان، امیر رئوف، مدیرکل شبکه استانی دنا در این نشست که مسئول کنگره شهدا و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و  مشاور امور ایثارگران استانداری نیز حضور داشتند، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: شبکه استانی دنا امسال نیز همچون سال های گذشته برنامه‌های متنوعی را به مناسبت هفته دفاع مقدس تدارک دیده است. رئوف افزود: به این منظور برنامه «شب های شیدایی» با حضور فرماندهان و سرداران و یادگاران دوران دفاع مقدس تولید و پخش می‌شود. وی گفت: این مجموعه در ۱۰ تقدیم مخاطبان خواهد شد که هفت قسمت آن از شبکه یک سیما و سه قسمت دیگر نیز از شبکه استانی دنا روی آنتن می رود. مدیرکل شبکه استانی دنا در ادامه تعامل سپاه فتح و بسیج کهگیلویه و بویراحمد با صدا و سیمای استان را بسیار سازنده و مهم ارزیابی کرد و افزود: ظرفیت های بسیار خوبی برای اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس و سایر حوزه‌ها وجود دارد.

برومند زاده، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن تقدیر از دست اندرکاران شبکه استانی دنا گفت: هر چند به دلیل شرایط کرونایی امکان برگزاری برنامه‌های جمعی در هفته دفاع مقدس وجود ندارد اما به تناسب ایام این هفته، برنامه‌های متنوعی پیش بینی شده است. برومند زاده، تولید و پخش برنامه «شب های شیدایی» از شبکه استانی دنا با حضور فرماندهان پیشکسوت دوران دفاع مقدس را گام مهمی در تبیین رشادت ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان استان در دوران جنگ تحمیلی برشمرد و افزود: بسیاری از خاطرات و اتفاقات آن دوران توسط این فرماندهان برای نسل نوجوان و جوان امروزی روایت می‌شود.

در کنار تولیدات مختلف رادیویی و تلویزیونی و محتوای مناسب فضای مجازی، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و آزادگان کهگیلویه و بویراحمد، دعوت از خانواده‌های شهدا و فرماندهان لشکری و کشوری برای شرکت در برنامه‌های شبکه استانی دنا از دیگر اقدامات این رسانه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس است.