معرفی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه وبویراحمد به عنوان دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی

در جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد و در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی ، اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برای سومین سال متوالی به عنوان دستگاه برگزیده معرفی و از سوی حسین کلانتری استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی مورد تقدیر قرار گرفت. مراسم تجلیل و قدردانی از دستگاههای […]


در جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد و در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی ، اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برای سومین سال متوالی به عنوان دستگاه برگزیده معرفی و از سوی حسین کلانتری استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی مورد تقدیر قرار گرفت.

مراسم تجلیل و قدردانی از دستگاههای دولتی و اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضورحسین کلانتری استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی ، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر ستاد جشنواره و مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن شماره یک استانداری استان برگزار شد، و به موجب ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاههای اجرایی استان، اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان به عنوان دستگاه اجرایی برگزیده در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی شناخته و مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت و لوح تقدیر و تندیس جشنواره در بخش دستگاههای برگزیده استانی از طرف استاندار و رئیس جشنواره به غضنفر آرام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اهداء شد.

در لوح تقدیر اهدائی از طرف حسین کلانتری استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی استان خطاب به غضنفر آرام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان آمده است؛

جناب آقای غضنفر آرام

مدیرکل محترم امور اقتصادی و دارایی استان

باسلام و احترام

جشنواره شهید رجایی فرصتی است تا در فضایی آکنده از شور و شعف و تلاش دستگاههای اجرایی در رقابتی تنگاتنگ عملکرد خود را در اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری مورد ارزیابی قرار داده که بی شک ثمره این مهم افزایش رضایتمندی و اعتماد عمومی به عنوان بزرگترین سرمایه و تکیه گاه نظام جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار خواهد بود . لذا با توجه به ارتقاء سطح امتیازات آن دستگاه در شاخص های عمومی و اختصاصی و تلاش در اجرای مطلوب برنامه جامع اصلاح نظام اداری به عنوان انتخاب ، دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی انتخاب و این سپاسنامه تقدیم میگردد.

امید است با استمرار تلاش و تکاپوی ویژه در سال تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها موجب ارتقای کار آمدی دولت خدمتگزار ، رضایت مردم ایجاد آرامش ، دمیدن روح امید در کالبد جامعه و سرافرازی میهن عزیزمان ایران اسلامی شوید. موفقیت روز افزونتان را ازدر گاه خداوند متعال خواستارم.